Ve věku 19 let zemřel mistrovský duelant Team Vitality Twisten

Ve věku 19 let zemřel mistrovský duelant Team Vitality Twisten

Ve věku 19 let zemřel podle zprávy český fotograf Karel „Twisten“ Esenbrenner. Týmová vitalitaorganizace esportů, se kterou je podepsán.

Twisten se již dříve zúčastnil Valorant Champions Tour a nedávno EMEA League, jednoho z předních mezinárodních turnajů Valorant.

Od zprávy o jeho smrti statečný oficiální účet vytvořit příspěvek Prohlášení: „Naše nejhlubší soustrast vyjadřujeme jeho milovaným. Odpočívejte v pokoji.“Team Vitality hlásí, že Twisten zemřel

Snímek obrazovky od Nigel Zlamia / ONE Esports

Twisten začal svou esportovou kariéru v roce 2020, kdy se připojil k českému stacku Kings of Sosnovka, týmu, který se účastnil různých evropských turnajů v raných fázích konkurenční scény Valorant.

Koncem roku 2021 se tento mladý profesionální hráč připojil k BIG a během sezóny 2022 se účastnil okruhu VCT EMEA Challengers.

Twisten pak následující mimo sezónu podepsal smlouvu s francouzskou esportovou organizací Team Vitality, s týmem, který úspěšně vstoupil do partnerského programu Riot Games pro sezónu VCT 2023. Hrál především duelanty, často vybíral Jett a Raze, a pomohl týmu Vitality skončit pátý. šestý v zahajovací VCT EMEA League.

Soupiska Valorant týmu Vitality je šokována a zdrcena, když se o této zprávě dozví.

Asistent trenéra vitality Harry „Gorila“ Mephamvnesl trochu světla do toho, co se stalo v tweetu.

„Dnes ráno mě probudila zpráva, že jeden z mých dobrých přátel, někdo, kdo se skutečně cítil jako můj bratr, spáchal sebevraždu,“ řekla Gorila. „Slova nedokážou popsat smutek nebo prázdnotu, kterou právě teď cítím. Miloval jsem to a navždy budu.“

Gorilla také sdílela citát z Twistenova oblíbeného Demon Slayer. Podle trenéra Vitality to byla fráze, kterou mu Twisten říkal, když se cítil na dně.

„Pokud se cítíte na dně. Že vám to nějak nestačí, zapalte si srdce.“

Citace řečená dříve Kyojuro Rengoku Ze slavného „Demon Slayer“ Mugen Train.

READ  Mezinárodní festival kuchyně Karlín se vrací 12. června
Fearless analytik RyanCentral chce pokračovat ve filantropické výzvě Twisten
Snímek obrazovky od Nigel Zlamia / ONE Esports

Komunita Valorant sdílela několik myšlenek, jak ocenit Twistena. VCT analyzátor Ryan „RyanCentral“ Horton Chce pokračovat v darovací výzvě Twisten „25 EUR za krátkou částku na charitu“ na mezinárodních akcích.

To vedlo k Team Liquid Liquid Connor „Sliggy“ Bloomfield Oznámil, že za každé krátké zabití na Masters Tokyo a znovu na Valorant Champions 2023 daruje 25 eur charitě pro duševní zdraví.

Přečtěte si více: VCT Masters Tokyo Power Rankings: Může Paper Rex udržet W Games?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *