Generální ředitelka Candace Owens říká mimo Daily Wire

Generální ředitelka Candace Owens říká mimo Daily Wire

Kontroverzní konzervativní komentátorka Candace Owens a The Daily Wire se rozešli.

„The Daily Wire a Candace Owens ukončili svůj vztah,“ řekl Jeremy Boring, generální ředitel The Daily Wire. knihy V příspěvku na X (dříve Twitter) v pátek. Okolnosti tohoto kroku nevysvětlil.

Owens se připojil k Daily Wire v roce 2021 a ve všední dny pro tento web uspořádal komentovanou show. Krátce po Boringově oznámení Owens potvrdila, že už s The Daily Wire nepracuje.

„Fámy jsou pravdivé, jsem konečně volný,“ řekl Owens knihy jejím 4,8 milionům sledujících na X. „V nadcházejících týdnech bude mnoho oznámení,“ dodala a zveřejnila emotikony americké vlajky a kříže. Řekla, že fanoušci, kteří „chtějí podpořit mou práci“, mohou navštívit její web (CandaceOwens.com) nebo jí přispět na platformě Revv.

Owensův odchod z outletu přichází po „měsících napětí mezi ní a spoluzakladatelem Daily Wire Benem Shapirem kvůli její propagaci různých antisemitských konspiračních teorií,“ uvádí Daily Wire. Mediaite.

Popis jejího pořadu na webových stránkách Daily Wire zní: „Candace Owens se ve svém pořadu nezadržuje, když se zabývá současnými politickými a kulturními problémy. Obsahuje hluboké ponory, vyšetřování a odhalení horkých témat dne. Sledujte Candace Owens od pondělí do konce pátek ve 14:00 ČT.“

READ  Čínské denní domácí příznaky COVID se více než ztrojnásobily

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *