Cestující v letecké dopravě, kteří míří do Spojených států, mohou využít samoobslužné testy COVID: CDC

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v pátek oznámila, že mezinárodní cestující do Spojených států mohou ke splnění vstupních požadavků využít některé samostatně prováděné testy COVID-19.

Podle CDC by autotestem měl být test výtěru z nosu nebo slin schválený pro použití Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Na test by také měla v reálném čase dohlížet služba telehealth, která je schopna potvrdit negativní test i správné dodržování postupů.

Úředníci CDC vyzývají Američany, kteří cestují do zahraničí, aby přehodnotili své plány navzdory novému použití testů COVID-19, které si sami spravují.
I když tento krok ocenila americká letecká skupina, ministerstvo zahraničí stále doporučuje, aby Američané během pandemie koronavirů znovu zvážili cestu do zahraničí.
Reuters

CDC dále říká, že letecké společnosti by měly být schopny potvrdit totožnost cestujícího a podrobnosti o výsledcích testu. Stejné výsledky musí být předloženy úředníkům USA při jejich příjezdu.

A pochválil skupinu American Airlines za tento krok v Prohlášení pro agenturu ReutersPopisuje to jako „povzbudivý krok k usnadnění procesu mezinárodního cestování“.

Od 26. ledna tohoto roku požadují Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, aby byli všichni cestující v leteckých linkách, kteří do USA přijíždějí ze zahraničí, testováni na přítomnost koronaviru 72 hodin před odletem a předložili negativní výsledek nebo cestovní povolení vydané lékař nebo úředník. veřejné zdraví.

Cestujícím, kteří přijíždějí ze zahraničí, je povoleno používat výtěr z nosu nebo slinnou zkoušku COVID-19 za přítomnosti zdravotnického pracovníka.
Centra pro kontrolu a prevenci nemocí uvedla, že cestující, kteří přijíždějí do Spojených států ze zahraničí, mohou za přítomnosti zdravotníka použít samoobslužný výtěr z nosu nebo test COVID-19.
The Boston Globe via Getty Images

Americké ministerstvo zahraničí v současné době doporučuje, aby Američané kvůli pandemii koronavirů znovu zvážili cestu do zahraničí.

Správa dopravní bezpečnosti (TSA) uvedla, že ve čtvrtek prověřila na letištích 1,64 milionu cestujících, což je nejvíce za jediný den. Od března 2020 A znamení, že se více Američanů vrací do nebe.

READ  Observatoř NASA New Earth System Observatory vytvoří komplexní 3D pohled na Zemi - pomůže řešit a zmírnit změnu klimatu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *