WTA Tour: Madison Keys vyhrává úvodní zápas o Dubaj | Sportovní

Desátá Američanka Madison Keysová, která hrála pouze svůj třetí zápas v roce 2021, si v pondělí v prvním kole dubajských mistrovství v osvobození Dubaje (SAE) připsala vítězství 6: 1, 6: 1 nad tchajwanským In Shu Liang.

Keys nehrál od French Open 2020, než se minulý týden vrátil do druhého kola v katarské Dauhá. Minulý měsíc vynechala Australian Open poté, co měla pozitivní testy na COVID-19.

V pondělí Keysová ovládla rozhodující okamžik, šetřila všech sedm bodů brejku ve svých službách a využila pět ze šesti šancí na brejky.

Mezi další vítěze prvního kola patřila devátá nasazená Španělka Garbeen Muguruzaová, Elise Mertensová z 10. osiva z Belgie, 12. osiva Markta Fondrosova z České republiky, Elena Rybakina, 14. osiva z Kazachstánu a Estonska, osazená 15. osiva Anette Kontavitová. Mladenovic porazil chorvatskou 13. osadu Petru Martic.

Zapopan je otevřený

Slovenka Anna Karolina Schmidlova zvítězila v úvodním kole v mexické Guadalajaře v 5. kole Nau Hepino 6: 1 7: 5.

Schmidlova získala 61 procent podaných bodů Hepino, z toho 11 z 18 bodů zlomu. Schmidlova zaznamenala jediné vítězství v zápase.

Postoupila šestá osiva Danka Kovinic z Černé Hory ve Spojených státech, Lauren Davis, Rumunka Mihaela Buzarensco, Italka Elisabetta Cocciarreto, Australan Astra Sharma a Mexiko Renata Zarazua.

Česká druhá osiva Marie Božková zvítězila nad Rumunkou Irinou Parrovou 6: 3 2: 6 6: 3 v zápase, který skončil po 1:00 místního času.

–Média na úrovni polí

READ  Fanoušci "Enjoy" by si měli věřit

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *