Seznamte se s Miss World 2024 z České republiky Kristinou Peškovou – Republic of the World

Seznamte se s Miss World 2024 z České republiky Kristinou Peškovou – Republic of the World

Poznejte Miss World 2024, Češku Kristinu Peškovou | Foto: Instagram

Češka Kristina Pešková získala titul Miss World 2024 na velkolepém ceremoniálu v Bombaji. Její nástupkyní byla korunována Polka Karolina Bilawska, která se shodou okolností stala loňskou vítězkou. Yasmina Zaytoun získala druhé místo v libanonské soutěži. Česká republika soutěž naposledy vyhrála v roce 2006, kdy Taťána Kuchařová Ctil jsem korunu.

Kdo je Kristina Peshkova?

Nová Miss World, Christina, 24, studuje dvojí diplom v právu a obchodní administrativě. S tím žongluje svou kariéru modelky. Založila také nadaci Kristiny Pieszko a založila anglickou jazykovou školu pro znevýhodněné děti v Tanzanii. Nejen to, Christina je také běžnou dobrovolnicí ve své škole. Christina má také zvláštní zájem o hudbu a strávila devět let na Akademii umění. Hraje na příčnou flétnu a housle.

Více o Miss World 2024

První na druhém místě byla Yasmina Zaytoun z Libanonu. Ind Sini Shetty odstoupil ze závodu poté, co dosáhl známky v první osmičce. V letošním roce byl zvolen nový formát. Celkem se mezi sebou utkalo 112 účastníků. Čtyři nejlepší byli ohodnoceni podle krásy podle smysluplného projektu a pak jsme dostali své Miss World 2023 Vítěz a vicemistr.

Ceremoniál byl svědkem přítomnosti mnoha významných osobností. Kriti Sanon, Pooja Hegde, Priyanka Chahar Chaudhary a Rubina Dilaik byly mezi ostatními. Dnes večer vystoupili umělci jako Shaan, Neha Kakkar a Tony Kakkar. Speciálním hudebním hostem večera byla navíc vítězka Miss World 2019, která se stala profesionální zpěvačkou, Toni Anne Singh.

READ  Ano, karlovarský filmový festival stále patří k nejlepším na světě

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *