Netflix Millarworld ‚The Magic Order‘: Vše, co zatím víme

Magické aranžmá – Foto: Millarworld

magický řád, což je pravděpodobně odpověď Netflixu na sérii Harry Potter, se posouvá vpřed poté, co se během pandemie dostal do problémů. Zde je shrnutí všeho, co zatím víme o nadcházející sérii Netflix, magický řád.

Série byla označována jako mix mezi soprán A Harry Potter Tohle rozhodně obstojí. Show bude sledovat pět rodin čarodějnic, které přísahaly chránit náš svět. Hlavní rodina, kterou během komiksu sledujete, jsou Měsíční kameny.

Zde je úvod, který Mark Millar uvedl ke komedii, když byla poprvé oznámena:

„Žijeme ve světě, kde jsme nikdy neviděli monstrum, a Magický řád je důvodem, proč spíme bezpečně v naší vlastní rodině. Magie se setkává s davem v Magickém řádu, kde je pět rodin čarodějů – přísahali chránit náš svět po generace – musí bojovat s nepřítelem vybraným jeden po druhém. Ve dne žijí mezi námi jako naši sousedé, přátelé a spolupracovníci, ale v noci jsou to čarodějové, čarodějové a čarodějové, kteří nás chrání před temnými silami. .pokud se předtím neztmí.“


Kde se vyrábí The Magic Order?

Než se dostaneme kam magický řád Při výrobě jsme si řekli, že vás provedeme celou časovou osou, abychom viděli, jak jsme se dostali do tohoto bodu.

Netflix poprvé získal Millarworld v srpnu 2017 a první várku titulů, které budou upraveny, oznámil v červenci 2018. Měsíce poté, co Netflix oznámil koupi Millarworld, oznámil, že magický řád bude Vydání prvního nového komiksu pod Netflixem.

od té dobyviděli jsme šest čísel vydaných od června 2018 do února 2019 a vydaných jako svazek 1 v dubnu 2019. Poté jsme viděli vydání The Magic Order 2 mezi listopadem 2021 a březnem 2022, přičemž celý svazek 2 vyšel v květnu 2022. Miller má dříve zmíněný Že bude celkem pět svazků.

READ  Daily Herald Sales Director se potápí a snaží se zachránit dvě děti na Floridě

Bylo to v květnu 2019, kdy Netflix poprvé oznámil svůj záměr přenést The Magic Order na velkou obrazovku jako televizní seriál. Tým a Miller oznámili svůj záměr začít natáčet v roce 2021.

Natáčení samozřejmě nemůže začít v roce 2021 kvůli celosvětové pandemii. Natáčení mělo probíhat v Praze, Česká republika.

Bylo to v říjnu 2020, kdy Termín nahlášen Že série byla zrušena (spíše než jen odložena). Berou na vědomí:

„Velký rozsah projektu a globální nejistota uprostřed pandemie byly faktorem při rozhodnutí nepokračovat v sérii, i když to nebylo primární rozhodnutí,“

Od té doby je vše v klidu magický řád. Byl tam závan přestavby, ale nic hmatatelného.

Potom jsme Aktualizace proběhla v květnu 2021 že se show „vrátila k aktivnímu vývoji“ poté, co byla odložena v roce 2020. Millar v příspěvku na blogu řekl:

„Jsem také rád, že mohu sdílet, že The Magic Order je v aktivním vývoji poté, co jsme museli kvůli vší nejistotě v loňském roce odložit. Nějaký čas pryč nám dal šanci vrátit se se zcela novým pohledem na materiál, a brzy bychom se měli dostat do naší nové spisovatelské místnosti. Udělal jsem to tak, aby to byla živá akční série, ale jak fanoušci komiksů vědí, jsem také nadšený z tvorby knih.“

V březnu 2022 Millar přezkoumal své plány na rok 2022 a poskytl velmi stručnou aktualizaci magický řád A jak jsme se k tomuto bodu dostali.

Ve své zprávě řekl:

„Covid se právě trefil, když jsme zahajovali produkci tohoto originálu, ale všichni teď jdeme s novým týmem a novým rozvrhem a to bude opravdu skvělé, věřte mi. Sezóna 1 bude první díl a ten Úvodní scéna, která vás hodně vyděsí, je úvodní scéna show.“


Kdo stál/za The Magic Order na Netflixu?

James Wan Lindsey Beer Netflix The Magic System

READ  Cestujte jako James Bond - Daijiworld.com

James Wan a Lindsey Beer byli zapojeni do projektů v prvních dnech jako výkonní producenti, Wan byl také najat jako režie a Burr byl jmenován, aby sloužil jako ředitel show.

Říkalo se, že Olivia Cooke bude hrát Cordelii Moonstone v seriálu. Peter Cameron a Joyce Cherry se připojili k týmu scénáristů a očekávalo se, že epizody bude režírovat také Andre Overedal.

Kdo se zúčastní nyní, není jasné. Lindsey Beer byl spojen s dalšími projekty, včetně A nové Hřbitov zvířat film Pro hráče Paramountu. Wan pokračoval v zapojení do Netflixu pro Archiv 81 (není jasné, zda se to vrátí na sezónu 2) a je také spojen s blízkými Desítky připravovaných projektů Počítaje v to zákeřný 5A jeptiška 2A jezdecký rytířA hodně bezpečné.

Víme, že Mark Millar se stále angažuje a je uveden jako výkonný producent v pozici, která nepíše.


Mezi další projekty Millarworld, které se v nadcházejících letech objeví na Netflixu, zahrnuje živou akci Super Crocs série, Americký Ježíš (která zahájí výrobu v roce 2022), znovu se naroditA Sdílejte lovce odměn A háček.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.