Caroline Hacks: Vezměte nápovědu a zblázněte se s ním

Jsem tak rozrušená, protože – možná na žádost jejích dětí – se mnou chce zacházet jako s hlubokou kapsou.

Chvíli jsme spolu nemluvili, ale bylo by těžké vysvětlit důvod neshody, protože je to všechno o náznakech. Mám také trochu viny za to, že jsem nekontaktoval, protože je mnohem starší a pravděpodobně může společnost využít.

Měl jsem jí být upřímnější a upřímně jí říct, že pokud žádá o peníze, nenabídnu je? Nebo bylo správné nebrat rady?

Nezvednutí rad: Hm.

Jak je to: od té doby Ve skutečnosti se nic z toho nestalo Ptá se na peníze, říká tomu ne, vyjadřuje na vás vztek, vyjadřuje vaše zneužívání jako banky a / nebo je frustrována vaším očekáváním komunikace prostřednictvím náznaků, nic hmatatelného nikde nenajdete – proč ne? T relé, jako by se žádný z nich ve skutečnosti nestalo?

Ve stávajícím stavu ji jako obvykle zavolejte k odbavení. Podívejte se, jestli potřebuje společnost. Pokud odmítne, ignorujte to a nastavte svůj kalendář tak, aby jí do X množství času znovu zavolal a učinil stejnou nabídku.

Pokud / pokud bude přijato, jděte navštívit a zacházejte s tím, co dostanete, když se tam dostanete.

Za předpokladu, že jste se s ní dostali až tak daleko, můžete se vypořádat s jakýmikoli novými náznaky od ní, ale to je pro vás nejjednodušší: Buď se předem rozhodněte je všechny ignorovat, pokud jim přímo nevyjádříte jejich touhy, nebo jim takto zavoláte : „Rozumím ti správně?“ Ptáš se mě na X? “

Opravdu nezáleží na tom, který z nich. Posluchačova volba.

Drahá Caroline: Mám přítele, kterého jsem měl navštívit. Napsal jsem jí před pár dny, jen abych se ujistil, že jsme připraveni. SMS odhalila, že už měla plány s jiným přítelem a musela to zrušit. Neomlouvám se.

READ  Příliš mnoho špatných rozhodnutí vedlo k havárii Tesly Model S

Ten chlap se se mnou kamarádil roky, ale v poslední době jsme měli nějaké vzestupy a pády – loni mě docela ztuhla, jen aby později opilá vysvětlila, že to udělala, protože „vypadá to, že mám svůj společný život a ona žárlil na mě. “

V tuto chvíli se chci jen vzdát. Tato osoba pro mě nikdy nebyla dobrým nebo spolehlivým přítelem, ale zarmoutilo mě to, protože jsme si v určitém okamžiku byli tak blízcí. Tipy, jak jednat?

vstal: Myslím, že jako žádná ztráta nebo rozloučení. Buďte smutní, věci se dostaly na řadu; Buďte vděční za zážitky a vzpomínky, když byly věci dobré; A buďte otevřeni možnosti, že přijde čas na další změnu. Koho znáš? Dává smysl přestat se snažit být přáteli hned, pro jistotu – protože je tvůj Srdce už v něm není. (Chová se nejistě a nemá zájem.) To neznamená, že se za jiných okolností později už nikdy nenajdete.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *