Justin Bieber zřejmě křičí na svou manželku Hailey v novém videu

Fanoušci přišli na obranu Justina Biebera poté, co se video, na kterém zřejmě křičel na svou manželku, stalo virálním. Co se tedy vlastně stalo?

9. července vystoupil Justin ve Wynn Las Vegas při zahájení Delilah spolu se zahajovacím večírkem nového podniku Kendall Jenner, 818 Tequila. V hotelovém nočním klubu XS předvedl také pět skladeb s Diploem.

Fanoušci natočili okamžik, kdy Justin a Hailey vešli do hotelové haly s ostrahou a stáli v závěsu. Zpěvák „přežití“ byl zjevně viděn hlasitě mluvit a ukazovat na Hailey.

Původní video bylo zhlédnuto více než milionkrát, než bylo odstraněno a účet Twitter pozastaven. První video TikTok bylo také smazáno, ale později je znovu zveřejněno mnoha uživateli.

Dva fanoušci, kteří se zjevně zúčastnili akce, se přihlásili, aby napravili rekord.

Fanoušek jménem Alia zmínil, že tu noc pár viděl, a údajně měli skvělou náladu.

“Moji přátelé a já jsme byli s ním / za ním celou noc, měl nejlepší náladu a vyprávěl jí příběh, ale internetový kulhání ho tak miloval [sic] Scénáře „hej cvrlikání.

Účet fanouška zveřejnil video z Justinových výkonových momentů před pořízením videa a tvrdil, že právě vystoupil ze svého koncertu.

„Vzal jsem to Justinovi těsně před tím, než bylo natočeno toto video. Hned na představení měl adrenalin. Nebyl naštvaný na Hailey a nekřičel na ni. Nenávidím způsob, jakým vždycky maluje jako toho zlého když je od ní daleko, “Hmm cvrlikání.

Podívejte se na virální video níže:

Celebrity odhalují svá nejhorší data vůbec

READ  Primátor hlavního města Prahy: Tibet „přecenil“ moc Číny poškodit Českou republiku kvůli podpoře Tchaj-wanu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *