Jedno uživatelské rozhraní 6.1.1 by se mohlo zaměřit na inovace video AI

Jedno uživatelské rozhraní 6.1.1 by se mohlo zaměřit na inovace video AI

Poslední aktualizace: 25. dubna 2024 v 16:57 UTC+02:00

Zdá se, že Samsung je plně oddán své nové strategii umělé inteligence pro mobilní zařízení, televizory a další spotřební elektroniku, jako je například řada Bespoke. Zdá se, že Galaxy AI, která debutovala v řadě Galaxy S24 s One UI 6.1, měla velký úspěch nebo alespoň získala velkou pozornost. Věci se od nynějška budou nadále vyvíjet směrem k umělé inteligenci.

Skládací Galaxy Z Flip 6 a Galaxy Z Fold 6 mají posunout AI o krok dále. Očekává se, že bude dodáván s novou verzí vlastního rozhraní Android společnosti Samsung, One UI 6.1.1, z nichž druhé by mělo nabízet nové funkce AI. Nic nebylo potvrzeno, ale nová fáma tvrdí, že vyřešila důležitou část AI ​​puzzle.

Samsung letos spouští funkce AI pro video

Jednou z hlavních inovací souvisejících s AI, kterou Samsung vydá s aktualizací One UI 6.1.1, je video AI (prostřednictvím @UniverseIce). Není jasné, jak přesně budou funkce video AI implementovány.

Současná sestava Galaxy AI již používá komponentu AI pro funkci Instant Slow-mo, která (některým) uživatelům zařízení Galaxy umožňuje přehrávat videa při pomalejší snímkové frekvenci prostřednictvím aplikace Galerie.

Teoreticky by ambicióznější přístup k implementaci video AI na zařízeních Galaxy prostřednictvím One UI 6.1.1 byl něco podobného Otevři oči Sora. Poslední jmenovaný je model umělé inteligence vyvinutý společností OpenAI, který dokáže generovat videa podle pokynů uživatelů. Je podobný Generative Imagery, s tím rozdílem, že se zaměřuje na tvorbu videa.

Pokud jsou fámy pravdivé a One UI 6.1.1 přinese funkci AI videa, stále to tak zůstává. být viděn Jakou cestou se Samsung vydá, čeho může tato funkce AI dosáhnout a jak může zlepšit uživatelskou zkušenost Galaxy.

READ  Aktualizace Google Pixel March s Androidem 13 QPR2, funkce drop je zpožděna

Očekává se, že nadcházející Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6 poběží One UI 6.1.1 hned po vybalení. Dva skládací telefony mají být odhaleny na výstavě Unpacked na začátku července.

Dnes dříve Samsung a Google představily vzrušující nové funkce a zkušenosti AI, na kterých obě společnosti pracují prostřednictvím… „Partnerství, které nikdy nebylo silnější.“

se připojí Sam Mobile na sociálních sítích Pro nejnovější aktualizace novinek Samsung, hloubkové recenze zařízení, žhavé nabídky a další.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *