James brání Alexandra Arnolda, anglického pravého obránce

Není pochyb o tom, že Luis Enrique by mohl soupeřit se Španělskem jako nejlepší hráč světa poté, co v neděli sledoval, jak jeho tým porazil Českou republiku 2:0 v Lize národů.

Carlos Soler a Pablo Sarabia skórovali v každém poločase a dostali La Roja do čela skupiny A2 po porážce Portugalska 1:0 se Švýcarskem.

Toto vítězství, které prodloužilo neporazitelnost Španělska na osm zápasů, znamená, že o jeho kvalifikaci do finále Ligy národů může být rozhodnuto před posledním zápasem skupinové fáze proti Portugalsku.

Pokud ve svém předposledním zápase porazí Švýcarsko a Portugalsko prohraje s Českem, Španělsko si místo na turnaji udrží.

Luis Enrique byl potěšen vystoupením svého týmu v La Rosalida v Malaze, ale uznal, že existuje prostor pro zlepšení.

„Jsem tak spokojený, jak bych nemohl být?“ Řekl to na mediální konferenci.

„Soutěžící ukázali, jak jsou dobří, ve všech ohledech. Byli jsme velmi dobří, i když nám v některých věcech chybí.

„Atmosféra byla skvělá, se spoustou fandění a respektu k hymně soupeře. Doufám, že se zopakuje a půjde příkladem.“

„Jsme lídři a celkově jsme byli dobří. Zeptejte se soupeřů, jak se cítí, když s námi hrají. Určitě budeme soutěžit.“ [against anyone]. „

Marco Asensio byl ve Španělsku obzvláště působivý, když vstřelil Solerův gól, aby se vyrovnal Jordi Albovi jako společnému brankáři Luise Enriqueho (sedm asistencí).

Odehrál více klíčových přihrávek (tři) než kterýkoli jiný hráč na hřišti a Luis Enrique říká, že skutečnost, že není klíčovým hráčem Realu Madrid, není problém.

„Vždycky jsem mu zavolal, když jsem viděl, že se mu daří,“ řekl. „Teď hraje méně. Milujeme ho a on to ví. O něm není pochyb.“

Unai Simon předvedl důležité zákroky Václava Černého a Jana Kochty před Solerovým otvírákem a Luis Enrique byl potěšen rozhodností svého brankáře.

READ  Ondrej Kudela: Ministr české vlády kritizoval pozastavení činnosti hráče Slavie Praha v Evropské unii za rasistické chování vůči hráči Rangers Glenn Camara | fotbalové novinky

„Při svém rozhodování si vybral dobře.“ „Dává nám hodně s míčem ve vzdušných aspektech. Byl dobrý.

„Dává mi to velký klid a já jsem ten, kdo rozhoduje. Zachránil nás a to je cíl brankáře.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.