Slavia zve lékaře ke hře Rangers, aby napravili chybu VIP

Slavia Praha v úterý uvedla, že pozvala zdravotnický personál pracující v bitvě proti Covid-19 ke sledování čtvrtečního zápasu Evropské ligy proti Glasgow Rangers, aby tak kompenzovala sklouznutí z jejich zápasu s Leicesterem.

18. února, navzdory omezením Covid-19, mohla Slavia pozvat 600 lidí, aby sledovali svůj předchozí zápas Evropské ligy doma proti Leicesteru.

Klub však byl kritizován, když sportovní deník zveřejnil fotografii VIP platforem s prominentními hosty, včetně Vladimíra Minara, šéfa kanceláře národního prezidenta, a dvojnásobné wimbledonské šampionky Petry Kvitové, z nichž oba jsou slovanskými fanoušky.

Důležitými fanoušky byli také bývalý ministr zdravotnictví Roman Primula, epidemiolog, který požadoval přísnější omezení dříve v den zápasu.

Jeho přítomnost se synem hněvala Čechy bez ohledu na jejich fotbalovou příslušnost.

Podle výsledků AFP na základě oficiálních údajů Česká republika překonala celosvětové statistiky nových infekcí na obyvatele přípravkem Covid-19 po celé týdny.

Jeho nemocnice jsou kapacitní po celé měsíce a lidé jsou zmateni vládními omezeními, z nichž mnohé zůstaly v platnosti od loňského podzimu.

Kritici uvedli, že zdravotnický personál si místo ve Slavii zasloužil více než hodnostáři, a Slavia brzy odpověděla.

„Slavia Praha by chtěla pozvat hosty včetně lékařů, zdravotnických pracovníků a zaměstnanců českých zdravotnických zařízení na 16. kolo zápasu Evropské ligy“ proti Rangers, uvedl trenér Slavie Jaroslaw Tverdijk v tweetu na Twitteru.

„Děkujeme, že jste nám zachránili životy,“ dodal Tverdijk, jehož klub dosáhl posledních 16 evropských fotbalových lig, poté, co na stadionu King Power porazil Leicester 2: 0, po bezgólové remíze proti Slavii.

Slavia, mistr České republiky ve vlastnictví čínské skupiny Sinopo, vede českou první divizi o 14 bodů.

frj / pb

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *