Capcom sdílí nový snímek obrazovky Akumy ve Street Fighter 6 oproti tomu, jak zírá na obrazovku se svou obří hřívou

Capcom sdílí nový snímek obrazovky Akumy ve Street Fighter 6 oproti tomu, jak zírá na obrazovku se svou obří hřívou

Akce Capcom’s Real Battle Hub v tuto chvíli stále probíhá v Japonsku a účastníci mají nějaký čas s Akumou, další postavou DLC ze Street Fighter 6. Bohužel pro ty z nás, kteří tam nebyli, tato událost neumožňuje kamery nebo zveřejňování fotek a videí nového sestavení hry, takže tweety hlásící změny a věci související s Akumou jsou skoro vše, co z toho teď musíme dostat, pokud jde o nové informace.

Jedinou výjimkou je, když ředitel hry Street Fighter 6 Takayuki Nakayama zveřejnil náhled Akumy na svůj osobní Twitter účet a dnes tu máme další snímek obrazovky a další první pohled. Tentokrát se Nakayama podělil o to, jak Akuma vypadá na obrazovce oproti zírání dolů a okamžitým výsledkem je, že jeho hříva je skutečně obrovská.


Naposledy vývojář SF6 sdílel obrázek jedinečné nečinné animace Akumy na obrazovce pro výběr postavy. Pokud se vznesete nad Akumou, aniž byste ho vybrali, uvidíte ho sedět se zkříženýma nohama na zemi a trpělivě čeká na svůj další zápas.


Tentokrát však můžeme Akumu vidět na místě, kde může využít funkce Game Faces, ale nejsme si úplně jisti, jestli obličej, který dělá na novém snímku obrazovky, je jednou z jeho reakcí, nebo jen výchozí reakcí. Kdybych měl hádat, řekl bych, že je to jeho výchozí vzhled, ale bude zajímavé sledovat, jaké intenzivní (a hloupé) tváře by mohl Akuma dělat, když se obrazovka spustí.


Zvláštní je, že tato fotografie nám skutečně ukazuje, jak velký má Akuma účes. Jeho hříva zabírá velkou část obrazovky a se dvěma Akuma stojícími proti sobě, strana P1 Akuma vidí, jak se jeho vlasy skutečně proplétají s vlasy jeho protivníka.

READ  Nové Sega RPG pro chytré telefony - upoutávka, odpočítávání polohy


Kromě toho, že jsme poprvé viděli Akumu na obrazovce upřeného pohledu dolů, ti z nás, kteří se události nezúčastnili, získají také malý pohled na barvu postavy 2. S barvou 1, jedinou barvou, kterou jsme dříve viděli, Akuma otřásá svými novými bílými vlasy, ale zdá se, že barva 2 přivádí zpět Jeho vlasy se změnily na svou tradiční červenou barvu.


Bohužel zde nemůžeme vidět, jak vypadá zbytek jeho kostýmu s barvou 2. Doufejme, že se o to Nakayama-san s námi někdy brzy podělí.


Street Fighter 6 Akuma vs. Podívejte se na obrázek č. 1 na obrazovce

Kliknutím na obrázky zobrazíte větší verze
Změny vyvážení Akuma a 2. řady mají být přidány do Street Fighter 6 22. května.


You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *