Assassin’s Creed Shadows vyžaduje připojení k internetu k instalaci, ale ne k pozdějšímu hraní

Assassin’s Creed Shadows vyžaduje připojení k internetu k instalaci, ale ne k pozdějšímu hraní

Ubisoft potvrdil, že Assassin’s Creed Shadows, odehrávající se v Japonsku, vyžaduje připojení k internetu pro instalaci, ale ne pro pozdější hraní.

V příspěvku na x/twitterVydavatel potvrdil, že Shadows bude následovat nedávný trend větších her s diskovou verzí vyžadující připojení k internetu, než bude možné hrát. Shadows nevyžaduje trvalé připojení k internetu, ale vyžaduje, aby si internet po instalaci v podstatě stáhl část hry.

„Po několika otázkách, kterých jsme si v komunitě všimli, jsme se chtěli podělit o nějaké první informace o nadcházejícím uvedení Assassin’s Creed Shadows,“ řekl Ubisoft v reakci na obavy vznesené poté, co obchod PlayStation Store uvedl Shadows jako hru „povinnou pro online hraní“.

„Assassin’s Creed Shadows nebude vždy vyžadovat povinné připojení. K instalaci hry bude vyžadováno online připojení, ale budete moci hrát celou cestu offline a prozkoumat Japonsko bez jakéhokoli online připojení.“ Nabídka obchodu PlayStation Store byla změněna na „online hraní volitelné“ navzdory požadavkům na instalaci.

Větší 3D videohry se pomalu, ale jistě přesouvají k tomuto způsobu distribuce, protože fyzická média se stávají stále menší částí toho, jak lidé hry kupují. Vzhledem k tomu, že fyzické disky se stávají méně prioritou, to, co bylo dříve zahrnuto jako druhý disk (spolu s instalačním diskem a zaváděcím diskem), je nyní primárně přidáváno jako obsah ke stažení.

To znamená, že ani hry pro jednoho hráče jako Assassin’s Creed Shadows nemohou existovat bez připojení k internetu. Star Wars Jedi: Survivor byla jednou z prvních velkých her pro jednoho hráče, která tento model přijala, ale tento trend pokračoval i jinde a pravděpodobně bude i nadále populárnější.

READ  V Ohiu se otevře nová restaurace ve strašidelném domě

Shadows byl plně odhalen 15. května 2024 jako japonský vstup do dlouhotrvající série, ve které hráči ovládají dva hrdiny: kradmého Shinobi Naoe a akčního Yasukeho, skutečnou postavu z japonské historie.

IGN mělo při odhalení spoustu exkluzivního obsahu a o všech herních změnách, útocích v příběhu a atentátech v otevřeném světě, které přicházejí s Shadows, si můžete přečíst v našem rozsáhlém rozhovoru s vývojovým týmem.

Pokud to nestačí, podívejte se na naši analýzu a vysvětlení, kde a kdy jsou stíny nastaveny, a na 40 klíčových detailů, které jsme se o hře dozvěděli. Můžete se také podívat na úplný rozpis filmového traileru a objevit všechny jeho skryté detaily, velikonoční vajíčka a další.

Shadows se spustí 12. listopadu 2024 pro ty, kteří si zakoupí edici Gold, Ultimate nebo Deluxe za 109,99 $, 129,99 $ a 279,99 $. Standardní edice za 69,99 $ k dispozici 15. listopadu 2024.

Ryan Dinsdale je nezávislý reportér v IGN. Celý den bude mluvit o Zaklínači.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *