Aplikace Kalendář Google usnadňuje procházení měsíců

Aplikace Kalendář Google usnadňuje procházení měsíců

Aktualizace Kalendáře Google je nyní k dispozici pro Android, takže je mnohem snazší procházet měsíce.

Aplikace Kalendář Google již umožňuje poměrně snadno sledovat události, ale dívat se dopředu nebo dozadu v kalendáři může být rychle trochu únavné, protože procházení mezi měsíci vyžaduje přejetí prstem. To není tak špatné, pokud se stěhujete jen na měsíc nebo dva, ale může to být pěkně otravné, pokud se snažíte posunout o pár měsíců nebo dokonce rok.

V Kalendáři Google verze 13.1 (pravděpodobně součást vyladění na straně serveru, protože aktualizace je již několik týdnů k dispozici), Google tuto činnost výrazně usnadňuje používáním segmentů pro každý měsíc ve spodní části měsíčního přehledu.

Zobrazí se v rozbalovací nabídce pod přehledem aktuálního měsíce. Budete (v závislosti na velikosti vaší obrazovky) schopni vidět přibližně 4 až 5 měsíců dopředu a posunutím lišty doleva nebo doprava rychle vyberete měsíc v budoucnosti nebo minulosti.

Nová metoda je mnoho Rychlejší než tradiční přejetí.

Vidíme to naživo na Pixelu 8 Pro se systémem Google Calendar v2024.13.1-624115131 a bylo to spatřeno ve stejném sestavení Manuel Funau na Twitteru. Stejná úprava zatím není dostupná na tabletovém designu kalendáře ani na iOS aplikaci.

Ačkoli je tato změna velmi pravděpodobná na straně serveru, můžete ji zkontrolovat Obchod Play Pro aktualizace.

Vidíte tyto žetony nového měsíce?

Více o Kalendáři Google:

Sledujte Bena: Twitter/X, VláknaA Instagram

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Apple vydává iOS 15.2 beta 3 a další pro vývojáře

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *