Google sdílí celý rozsah barev Pixel 7 a 7 Pro

Google sdílí celý rozsah barev Pixel 7 a 7 Pro

Kromě potvrzeníG2 NapínákV rámci vyhlášení Akce 6. říjnaV úterý Google ukázal všech šest barevných možností pro telefony Pixel 7 a 7 Pro.

Kdy je vstupní stránka Pixel 7 Poprvé v květnuNa prvním místě měl Google soubor Manžel od prvního pohledu“ videa (vykazuje vynikající tolerance sestavení) a škádlí „procesor Google Tensor nové generace“, který umožňuje „užitečnější, přizpůsobené funkce pro fotografie, videa, zabezpečení a rozpoznávání řeči“.

Tato nejnovější sekce byla v úterý aktualizována jako „Google Tensor G2“ a je stylizovanou reprezentací čipu.

Google také přidal způsob, jak zobrazit tři barvy, ve kterých bude každý telefon plně vykreslen. Dříve jsme měli jen vzdálené záběry celé skupiny, ale teď jsou to záblesky zezadu.

7 pixelových barev

Obsidian (černý) a Snow (bílý) jsou u obou telefonů stejné, ale lišty fotoaparátu se liší v tom, že ten na Pixelu 7 Pro je leštěný (stejně jako jeho boky). Menší Pixel 7 se rozhodl pro matnou úpravu, zatímco tyto živé záběry způsobují, že lišta vypadá po stranách méně zakřivená než původní náhledy.

Mezitím má větší zařízení Hazel jako jeho zábavnou tmavě zelenou barvu s lesklým zlatým páskem a boky pro fotoaparát. Lemongrass na Pixelu 7 výstižně popisuje jeho název, zatímco lišta je bronzová.

Tyto detailní záběry také umožňují vidět pás antény uprostřed horního okraje obou telefonů.

Google 6. října udělá úplné detaily telefonů Pixel 7 a 7 Pro.

Barvy Pixel 7 Pro

Více o Pixelu 7:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Elden Ring ztrácí téměř 90 % svých souběžných hráčů na Steamu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *