Apple oznamuje vítěze ceny Apple Design Awards 2021 – TechCrunch

Apple integroval Reklamní Je to letošní vítězové ceny Apple Design Award na online virtuální akci Worldwide Developers Conference (WWDC), místo aby čekali na její zabalení, jako minulý rok. před WWDC, Apple recenze Finalisté, jejichž aplikace a hry předvedly kombinaci technického úspěchu, designu a kreativity. Dnes večer Apple oznámil vítěze šesti nových kategorií ocenění.

V každé kategorii si Apple vybral jako vítěze jednu aplikaci a jednu hru.

V kategorii Zahrnutí vítězové podpořili lidi z různých prostředí, schopností a jazyků.

V letošním roce vítězové zahrnovali přístupnou americkou hru Aconite, HoloVistaUživatelé mohou nastavit různé možnosti ovládání pohybu, velikostí textu, kontrastu textu, intenzity zvuku a vizuálních efektů. Ve hře uživatelé zkoumají pomocí kamery pro iPhone najít skryté objekty, řešit hádanky a další. (naše pokrytí)

Kredity obrázků: oměj

Dalším vítězem, Voice Dream Reader, je aplikace převodu textu na řeč, která podporuje více než dvacet jazyků a nabízí adaptivní funkce a vysokou úroveň přizpůsobitelných nastavení.

Kredity obrázků: Voice Dream LLC

V kategorii Rozkoš a zábava vítězové přináší nezapomenutelné a poutavé zážitky vylepšené technologiemi Apple. Belgie Herna Bok Bok, dětská zábavní aplikace, která vyrostla ze Sněhuláka (série Alto’s Adventure), zvítězila za promyšlený design a použití jednoduchých dotyků, zvukových efektů a interakcí. (naše pokrytí)

Kredity obrázků: pokoj pokoj

Druhým vítězem se stalo Spojené království Malý Orfeus, platforma, která kombinuje vyprávění, překvapení a zábavu a nabízí konzolový zážitek v neformální hře.

Kredity obrázků: Čínský pokoj

Vítězové kategorie Interakce představují aplikace, které nabízejí intuitivní rozhraní a snadné ovládání, říká Apple.

Americká aplikace pro drsné počasí Ostrovy počasí Vyhrálo to s očekáváním humoru, jedinečných vizuálních prvků a zážitků ze zábavy, které jsou k dispozici také ve tvářích a widgetech Apple Watch.

Kredity obrázků: Brian Mueller, Grailr LLC

Kanada osamělý pták Tato hra kombinuje gesta, haptiku, scenérii a dynamické zvukové efekty chytrými způsoby, jak oživit svět.

Kredity obrázků: George Batchelor

Ocenění v kategorii sociálních dopadů bylo uděleno Dánsku buď mýma očima, který umožňuje nevidomým a slabozrakým lidem učit se o objektech jejich párováním s dobrovolníky z celého světa pomocí jejich fotoaparátu. Dnes podporuje více než 300 000 uživatelů, kterým pomáhá více než 4,5 milionu dobrovolníků. (naše pokrytí)

Kredity obrázků: S / I Be My Eyes. buď mýma očima

v této kategorii zvítězily hry ustwo z Velké Británie o Alba, hra, která učí, jak respektovat prostředí, kde hráči zachraňují divokou zvěř, opravují mosty, uklízejí odpadky atd. Tato hra také zasadí strom při každém stahování.

Kredity obrázků: ustwo hry

Vítězové vizuálních a grafických prvků se vyznačují „úžasnými vizuálními prvky, dovedně vykreslenými rozhraními a vysoce kvalitní animací,“ říká Apple.

Se sídlem v Bělorusku barva Nabízí relace spánkové scény, které kombinují relaxační aktivity a atmosférické zvuky s vyprávěním a pomáhají tak lidem v noci relaxovat. aplikace byla Nedávno oceněný Nejlepší aplikace Google pro rok 2020.

Kredity obrázků: Loona

Čína Jinshin účinek Vyhrálo to za posouvání vizuálních hranic ve hrách, protože pohybové rozostření, kvalitu stínů a snímkovou frekvenci lze všechny znovu vytvořit za běhu. Hra již byla vytvořena Seznam nejlepších Apple do roku 2020 قائمة A Jednalo se o nejlepší hry Google roku 2020.

Kredity obrázků: miHoYo Ltd.

Mezi indickými vítězi inovací NaadSadhanaJedná se o komplexní hudební aplikaci ve studiové kvalitě, která pomáhá umělcům provádět a publikovat. Aplikace používá AI a Core ML k poslechu a poskytování zpětné vazby o přesnosti poznámek a vytváření cesty podpory pro shodu.

Kredity obrázků: Sandeep Ranadi

„nepokoje“ League of Legends: Wild Rift (USA) za to, že si vzal tradičně složitý počítač a nabídl kompletní mobilní zážitek, který zahrnuje dotykové ovládání, automatický systém cílení pro nováčky a nastavení fotoaparátu exkluzivního pro mobily.

Kredity obrázků: Riot Games

Letošní vítězové obdrží balíček cen včetně hardwaru a ceny samotné.

Video zobrazující vítěze Tady na webu Apple Developer.

„Vítězové ceny Apple Design Award letos předefinovali to, co očekáváme od skvělého zážitku z aplikace, a blahopřejeme jim k zaslouženému vítězství,“ uvedla ve svém prohlášení Susan Prescott, viceprezidentka společnosti Apple pro globální vztahy s vývojáři. “Práce těchto vývojářů je příkladem zásadní role, kterou aplikace a hry hrají v našem každodenním životě, a slouží jako dokonalé příklady šesti nových kategorií ocenění.”

Přečtěte si více o WWDC 2021 společnosti Apple na TechCrunch

READ  Craig Federighi říká, že váš Mac má „nepřijatelný“ problém s malwarem.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *