Nové hlasové emotikony Google pro Android obsahují tlačítko Prd

Nové hlasové emotikony Google pro Android obsahují tlačítko Prd

Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.


Již brzy pro telefon Android ve vašem okolí: tlačítko prd.

Jak jsem již zmínil poprvé 9to5GoogleV kanálu beta aktualizace si uživatelé Androidu všímají nové nabídky v hovorech uskutečněných pomocí aplikace Google Phone. Tato překvapivá nová funkce nazvaná „Audio Emoji“ poskytuje volajícím zvukovou desku obsahující šest různých zvukových efektů, které mohou slyšet obě strany hovoru.

Patří mezi ně potlesk, smích, oslavy, smutné pozouny, „ba dum tss“ a z nějakého důvodu prdění. Ve skutečnosti je na těchto emotikonech zvláštní pouze to, že tlačítka pro přehrávání zvuků jsou emotikony.

Zvukové emotikony také zahrnují krátkou grafiku, která se hodí ke zvukovým efektům, včetně obzvláště nepříjemné animace „kornoutu čokoládové zmrzliny“, který se mačká na zemi, zatímco je obklopen mouchami. Můžete hádat, které emotikony mají tento efekt. Přinejmenším to vypadá, jako by tyto animace byly určeny pro odesílatele, i když mohou být přehrány příjemci, pokud jsou také povoleny zvukové emotikony.

Tyto otázky bude třeba zodpovědět časem, protože funkce se pomalu zavádí, na Pixel 8 Pro jsem k ní neměl přístup a Google to zatím oficiálně neoznámil.

Pokud se ocitnete ohromeni nabídkou Audio Emoji a raději byste na svých telefonních hovorech neviděli malou lepenkovou trubici, můžete nabídku deaktivovat pomocí „X“ v pravém horním rohu. Není jasné, zda to brání přátelům v tom, aby vám posílali zvukové efekty.

Mezi emoji je každopádně cooldown, takže se alespoň nebudete muset bát, že vás váš partner v hovoru spamuje smutným trombonovým prdem v ba dum tss combu.

Největší výstava hardwaru a softwaru společnosti Google v roce 2024, Google I/O, už jen dva týdny. Doufejme, že technický gigant bude mít 14. května předvést něco působivějšího.

READ  Aplikace Google s animovanými úvodními obrazovkami Android 12

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *