Putin slibuje pomstu zemím, které se „vměšují“ do Ukrajiny

Ruský prezident Vladimir Putin pohrozil Západu ve středu, když se zavázal k odvetě „rychlostí blesku“ proti jakékoli zemi zasahující do její invaze na Ukrajinu.

Pokud se někdo rozhodne zasahovat do aktuálního dění [in Ukraine] ze zahraničí a vytváří nepřijatelné strategické hrozby pro Rusko [they] „Musíme vědět, že naše reakce, naše odvetné údery, budou rychlé a rychlé,“ řekl Putin ruským zákonodárcům podle ukrajinského listu Ukraineska Pravda.

„Máme k tomu všechny nástroje – aby se jimi teď nikdo jiný nemohl pochlubit. A nebudeme se chlubit – v případě potřeby je použijeme!“ pokračoval ruský prezident. „A každý by to měl vědět! Všechna rozhodnutí v tomto ohledu již byla přijata.“

Putin také slíbil, že bude pokračovat ve své invazi na Ukrajinu a zaměří se na východní provincie.

„Chci ještě jednou zdůraznit, že všechny úkoly speciální vojenské operace, kterou plníme na Donbasu a na Ukrajině, která začala 24. února, budou bezpodmínečně splněny,“ řekl.

Jeho komentáře se prý setkaly s potleskem.

Hrozby přicházejí stejně jako ruská státní média Náhodně zmiňme jaderné zničení New Yorku A ve Spojeném královstvíto vše během několika dní od Ruska Testování nejnovější balistické rakety s jadernou schopností.

Západní představitelé odmítli velkou část ruské jaderné rétoriky jako řinčení a uvedli, že Rusko neprovedlo žádné změny ve svém jaderném postoji, které by zaručovaly změnu pozice Západu.

Ruský prezident Vladimir Putin rovněž slíbil, že bude pokračovat v invazi na Ukrajinu.
Sputnik / Alexey Danishev / Kreml prostřednictvím agentury Reuters

Rusko se však uchýlilo k ekonomickému drancování, odřízlo zemní plyn členům NATO, Polsku a Bulharsku, a pohrozilo omezením prodeje do dalších západních zemí.

„Není žádným překvapením, že Kreml používá fosilní paliva, aby se nás pokusil vydírat,“ řekla ve středu předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová. Kreml dnes opět selhal ve svém pokusu zasít rozdělení mezi členské státy. Éra ruských fosilních paliv v Evropě se chýlí ke konci.

READ  National Hurricane Center: Fred pravděpodobně posílí, když se přiblíží k Florida Keys, další systém, který se stane Tropical Storm Grace

s drátem

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.