Tato FPS ze Star Wars mohla vidět, jak vývojáři z Apex Legends vzkřísili ikonického rytíře Jedi

Tato FPS ze Star Wars mohla vidět, jak vývojáři z Apex Legends vzkřísili ikonického rytíře Jedi

Víme, že mnozí z vás možná vidí Respawn Entertainment pouze jako studio stojící za Apex Legends a (nyní zdánlivě mrtvou) FPS franšízou Titanfall, ale toto je také studio stojící za Star Wars Jedi Fallen Order, nadcházející Star Wars Jedi Survivor a nejmenovaný Herní sada FPS Momentálně ve vesmíru Star Wars. Informací je málo, pokud jde o to druhé, ale zdá se, že několik pracovních nabídek online potvrdilo nastavení této Star Wars FPS od Respawn Entertainment – a samozřejmě je toho hodně, co se líbí.

první spatřený flagrantní Na profesionálním síťovém webu LinkedIn se zdá, že Respawn Entertainment najímá na řadu rolí souvisejících s nadcházející Star Wars FPS.

Popis práce je z velké části vyplněn takovým jazykem, jaký byste očekávali. Zdá se však, že jedna sekce potvrzuje, že nadcházející Star Wars FPS se bude odehrávat v Age of Rebellion, éře z velké části pokryté filmovou trilogií Star Wars – spolu s příběhem Star Wars Battlefront 2 a koncem hvězdy. Animovaný seriál Války. Rebelové.

Chcete vědět, jak to víme? Tato malá část o nadcházející FPS Star Wars je skryta v Tato nabídka práce na LinkedIn od Respawn Entertainment je pro Rendering Engineer Práce na nadcházející FPS Star Wars.

Ve spolupráci s Lucasfilm tým Star Wars FPS vyvíjí novou AAA FPS zasazenou do galaxie Star Wars. Tato příběhová hra pro jednoho hráče, inspirovaná klasickými tituly jako Dark Force a Jedi Knight Dark Force 2, je od základu vyvíjena, aby využila sílu Unreal Engine 5.“

Nyní všichni víme, že Unreal Engine 5 je vzrušující nástroj k použití – stačí se podívat na skutečnost, že UEFN skutečně dosahuje svého vrcholu s epickou mapou Fortnite GTA San Andreas Grove Street. Jakkoli jsou však informace zajímavé, blednou ve srovnání se skutečností, že jsme mohli velmi dobře vidět ikonického Kylea Katarna – postavu, kterou si možná pamatujete z některých her Star Wars vydaných na konci 90. let a na začátku – noughties.

READ  Karlovy Vary odhalují kompletní sestavu pro jeho 56. ročník

Pokud jste fanoušky Star Wars, budete moc dobře vědět, že Kyle Katarn je hrdinou série Star Wars Jedi Knight; Je však také hrdinou her Dark Forces – z nichž dvě budou inspirovat nadcházející FPS Star Wars společnosti Respawn Entertainment.

Kyle Katarn z Temných sil je bývalý imperiální důstojník, který se zapojil do žoldáckých akcí pro Alianci rebelů, než se začal více angažovat v boji proti Impériu. Během toho zjišťuje, že má schopnost trénovat jako Jedi a – po chvíli tam a zpět mezi temnotou a světlem – se rozhodne stát se instruktorem na Akademii Jedi, kterou založil Luke Skywalker.

Vzhledem k tomu, že Disney obnovuje většinu obsahu „Legends“, který je nyní pojmenován podle kánonu Star Wars, nelze říci, kde se nyní Kyle Katarn nachází. To se však možná chystá prozkoumat Star Wars FPS od Respawn Entertainment – ​​a my jsme tu pro to. Tato komplexní postava je jednou z těch, která upadla na vedlejší kolej, spolu s postavami jako Mara Jade a děti Solo. V budoucnu bychom se však mohli dočkat návratu některých z nich – a všichni jsme připraveni vrátit Kylea Katarna zpět do centra pozornosti.

Pokud chcete vědět, kdo ten chlap je, podívejte se na toto rychlé vysvětlení ze Star Wars níže:

To vše jsou však spekulace. Prozatím víme jen to, že tyto hry slouží jako inspirace pro Star Wars FPS – a to naznačuje, že půjde o zážitek, kde se hráči budou vyhýbat především střelbě z blasterů Stormtrooper.

Bude to jedna z nejlepších her PS5 Star Wars a nejlepších her Xbox Star Wars? To ukáže až čas, ale vypadá to, že by to tak mohlo být. Objevují se zvěsti, že hra Respawn Star Wars FPS naznačuje, že přichází i galaktická hra pro více hráčů.

READ  Nejpamátnější milostný trojúhelník v historii filmu – 24/7 Wall St.

Ať tak či onak, zatímco budeme čekat, můžete se podívat na nejnovější datum vydání Star Wars Jedi Survivor – a některé věci, které vám v nejnovějším traileru možná unikli – zde. Na konzole přichází spousta obsahu Star Wars a my jsme velmi nadšení.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *