Rozšířené a vylepšené GTA 5 nabízí možnosti 4K, ray tracing a 60 snímků za sekundu

Rozšířené a vylepšené GTA 5 nabízí možnosti 4K, ray tracing a 60 snímků za sekundu

když Grand Theft Auto 5 Skok na konzole současné generace – PlayStation 5 a Xbox Series X – V březnu nabídne nejnovější díl kriminální ságy Rockstar Games tři grafická nastavení, která hráčům umožní přizpůsobit si zážitek podle svých potřeb. v pátek, Rockstar v detailech Jak jsou verze PS5 a Xbox Series X „rozšířeny a vylepšeny“ GTA 5 napříč těmito platformami.

GTA 5Režim věrnosti je „Nastaveno pro nejvyšší vizuální kvalitu“ a cílí na 30 snímků za sekundu. Verze PS5 a Xbox Series X poběží v nativním rozlišení 4K s povoleným sledováním paprsků. Na Xbox Series S nabídne režim Fidelity upgradované rozlišení 4K.

Herní „Performance Mode“ je vyladěn pro co nejcitlivější herní zážitek a cílí na 60 snímků za sekundu. Na PS5 a Xbox Series X poběží tato 60fps hra ve vylepšeném 4K, zatímco verze S Series poběží v 1080p.

Režim Performance RT je exkluzivní pro verze PS5 a Xbox Series X GTA 5který nabízí kombinaci výše zmíněných režimů s vylepšeným rozlišením 4K, sledováním paprsku a cílem 60 snímků za sekundu.

Foto: Rockstar Games

Rockstar zopakoval svá širší vizuální vylepšení pro GTA 5, který zahrnuje rychlejší načítání; zlepšit osvětlení, stíny a odrazy vody; Zvyšování počtu obyvatel, rozmanitosti dopravy a hustoty vegetačního krytu. Vhodně, nové verze GTA 5 Bude také zahrnovat „nové, vysoce detailní exploze“.

Na PlayStation 5 Rockstar také vyzdvihl novou hmatovou odezvu ovladače DualSense a adaptivní funkce přehrávání. Hráči náležitě pocítí nové pocity z povětrnostních vlivů, směrového poškození, povrchu vozovky a výbuchů.

Rockstar také oznámil, že hráči je budou moci hrát i nadále GTA 5 Příběh (a jejich postup v GTA Online) je uložen ve verzích pro PS5 a Xbox Series X – tento jednorázový přenos, který nese napříč generacemi a platformami. Od pátku mohou hráči nahrávat svůj postup ukládání prostřednictvím souboru Rockstar Games Social Club.

Výhled na Los Santos zpoza nápisu Vinewood v Grand Theft Auto 5

Foto: Rockstar Games

Vylepšené a rozšířené verze velká automobilová krádež 5 Přijďte na PS5 a Xbox Series X digitálně 15. března, přičemž fyzické verze hry dorazí někdy v dubnu. GTA 5‚s Ohlášeny přepracované verze V červnu 2020 bylo Původně měl být propuštěn v roce 2021. Původní hry vyšly na PlayStation 3 a Xbox 360 v září 2013.

READ  Nová aplikace Ford pro vyhledávání jízdních pruhů je určena výhradně pro majitele SUV Bronco

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *