CRYSTAR přichází na Switch 24. února 2022 v Japonsku

vydavatel FuRyu a vývojář Vzácné kameny Práce bude uvolněna RPG CRYSTAR NS převádí 24. února 2022 v Japonsku za 5 775 jenů pro firmy oznámit.

CRYSTAR Poprvé byl vydán pro PlayStation 4 v říjnu 2018 v Japonsku, poté v Severní Americe a Evropě v srpnu 2019 spolu s globálním PC (pára) uvolnit.

Edice Switch 30 bude obsahovat část dodatečného obsahu, který byl dříve vydán jako stahovatelný obsah pro verze PlayStation 4 a PC.

Zde je přehled hry prostřednictvím westernového vydavatele Spike Chunsoft:

o hře

Protože když pláču, jsem silný.

Dívka jménem Rey a Mirai, její malá sestra, je zatažena do světa za očistcem. Aby zachránila svou sestru, Rei podepíše smlouvu s Démony očistce v boji proti příšerám, které napadají jejich svět. Rey a její kolegové vymahači se musí postavit své minulosti a slzám, aby překonali trápení a příšery, které na ně čekají. Zachrání Rey duši své sestry, než bude příliš pozdě?

O designérech postav Riuichi a ntny

  • Riuichi Japonský návrhář postav. Specializuje se na postavy s gotickou estetikou. pro něj CRYSTARVývoj designu postavy je vidět v Tento videoklip!
  • ntny Návrhář postav a stavitel 3D modelů. ntny pracoval na mnoha slavných titulech před CRYSTAR.

Průvodci funkcemi

  • V tomto se probojujte svými slzami Akční RPG Při průzkumu podsvětí Očistec bojujte s duchy mrtvých. Hrajte za čtyři různé postavy a odemkněte jejich vzpomínky, abyste se dozvěděli pravdu o jejich příbězích a tajemstvích.
  • Síla skrze žal – Bitevní systém zahrnuje bytost z jiného světa, která bojuje po vašem boku. Sesbírejte smutek a vydržte muka, abyste přivolali svého opatrovníka!
  • Slzy ti dávají sílu – Pláč vám pomůže sundat příšery a posílit vaše vybavení. v CRYSTARSlzy nejsou znakem slabosti, jsou znakem síly.

Níže se podívejte na upoutávku na oznámení o vydání přepínače.

READ  Rychlejší než Apple M1 Max, kouří AMD 5980HX, 11980HK

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.