„Sni, pochybuj a stejně to udělej.“

Simona Ondříková, mladá spisovatelka, která vystudovala Mosley High School a po té studovala obchodní administrativu na Florida State University, se ocitla v Evropě, když začalo blokování viru COVID-19.

Její nová kniha Dream, Doubt, and Do It Anyway, pochází z osobní cesty k objevování Ondřejky.

Řekla: „Prostřednictvím této knihy doufám, že se podělím o věci, které bych si přála vědět, když jsem byla mladší. Chci pomoci ostatním vidět jejich vlastní světlo – zejména pomoci ženám, které se necítí dost dobře, aby si uvědomily, jak hodné a silné oni jsou.“

"Sníte, pochybujte a stejně to udělejte" Je to inspirativní nová kniha Simony Ondrejkové.

Původem z České republiky, Ondřejková byla také studentkou na stáži v The News Herald v letech 2008-2009.

Ačkoli strávila mnoho let prací v oblasti financí, řekla, že ji vždy „přitahovalo zkoumání nejhlubších otázek života – například kdo jsem? A proč jsem tady?“

Ve snaze porozumět tomu, jak vytvořit trvalé štěstí, četla knihy mnoha různých žánrů a hledala inspiraci prostřednictvím cestování. Když jsem narazil na to, čemu říká „věda za silou všímavosti“, překvapilo mě, že jsem viděl úzkou souvislost mezi lidskou neurovědou a mnoha běžnými pojmy osobního rozvoje a duchovna.

Více:„Jsi zásadní“

„Čím více lidí pochopí vnitřní fungování jejich myslí, tím více mohou pomocí těchto myšlenek překonat mnoho věcí, které jim v životě způsobují stres a úzkost,“ řekla.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *