Kriketový přímý přenos z České republiky vs Lucembursko T20 2021 online: Jak sledovat bezplatný přímý přenos zápasu CZR vs LUX, zápas Středoevropského poháru 2021

Kriketový přímý přenos z České republiky vs Lucembursko T20 2021 online: Jak sledovat bezplatný přímý přenos zápasu CZR vs LUX, zápas Středoevropského poháru 2021

Česká republika se setká s Lucemburskem v zápase 4 Mistrovství Středoevropského poháru 2021. 20. zápas se bude hrát na kriketovém hřišti Finnor v Praze 22. května 2021 (sobota). Tento turnaj se skládá ze tří týmů, protože Česká republika, Lucembursko a Rakousko proti sobě soutěží o vítězství. Mezitím se fanoušci, kteří hledají podrobnosti zápasu Česká republika vs Lucembursko T20, mohou posunout níže. Přímý přenos kriketu z České republiky vs Rakouska 3. T20 2021 online.

Oba týmy se setkaly dříve v soutěži a byla to Česká republika, která dosáhla vrcholu po dominantním výkonu. Český trenér pronásledoval gól na 127 zápasů a zbývalo devět branek a usiloval o další podobný výsledek. Mezitím se Lucembursko, které vyhrálo pouze jedno ze svých posledních čtyř střetnutí proti Čechům, snaží zvrátit příliv ve svůj prospěch a získat své první vítězství v soutěži.

Kdy sledovat zápas České republiky a Lucemburska T20 ve Středoevropském poháru 2021? Zjistěte podrobnosti o datu, čase a umístění

Zápas České republiky s Lucemburskem T20 2021 se bude hrát na kriketovém stadionu Finnor v Praze 22. května 2021 (sobota). Začátek zápasu je naplánován na 13:30 indočínského času.

Jak sledovat přímý přenos zápasu České republiky a Lucemburska T20 ve Středoevropském poháru 2021? Podrobnosti o vysílání a televizním kanálu

Bohužel neexistují žádné oficiální vysílací společnosti pro středoevropský pohár T20 2021 v Indii. Fanoušci tedy nebudou moci na svých televizních kanálech sledovat přímý přenos zápasu Česká republika vs Lucembursko.

Kde získat zdarma živý přenos zápasu Česká republika vs Lucembursko T20 ve Středoevropském poháru 2021?

Fanoušci však stále mohou sledovat zápas Česká republika vs Lucembursko T2021 na online platformách. Živé vysílání z České republiky a Lucemburska bude k dispozici na oficiálním kanálu YouTube Českého kriketu. Můžete kliknout Tady Chcete-li sledovat živou akci.

READ  9. francouzský den otevřených dveří | Reuters

Živé vysílání Česká republika vs Lucembursko T20

Rozdíl

Česká republika: Aaron Ashokan, Cure Mehta, Zahid Mahmoud, Edward Knowles, Koshal Mendon, Abdul Farhad, Ali Waqar, Naveed Ahmed, Sagar Maderdy, Paul Taylor, Samira Maduranga, Javid Iqbal, Smit Patil, Sudish Wickramasikara, Sabaon Devisi, Satyajit Ahmed Singupta Grover.

Lucembursko: Girish Venkateswaran, James Parker, Reinhardt Haynes, Timothy Baker, Tony Whitman, Anand Pandey, Ankush Nanda, Atif Kamal, Pankaj Malaf, Shameik Vats, William Cobb, Vikram Fighe, Anchuman Singh, Mohit Dixit, Roshan Vishwanath, Duch slečny

(Výše uvedený příběh se poprvé objevil na LastLY 22. května 2021 ve 16:04 IST. Další novinky a novinky o politice, světě, sportu, zábavě a životním stylu najdete na našem webu latestly.com).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *