Assassin’s Creed Valhalla – Jak spustit vztek Druids DLC, požadavky na úroveň a jak se dostat do Irska • Eurogamer.net

Jak začít s novým DLC.

Stáhněte si DLC Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids Jedná se o první velkou expanzi dobrodružství otevřeného světa do roku 2020.

Když uvidíte Ivora mířícího do Irska, stejně jako velkou část země k prozkoumání, můžete očekávat setkání s několika novými postavami, kosmetikou a předměty, které se mají odemknout.

Tato stránka vysvětluje Požadavky na energetickou hladinu Fury Druids Než začneš, Jak vyvolat hněv kněží, A Jak se dostat do Irska Jakmile začnete.

Na této straně:

Assassin’s Creed Valhalla – expanzní trailer Druids Fury

Pokud stále váháte s výběrem DLC, Wraith z Druids Review Může vám poskytnout naše dojmy.

Jak spustit DLC Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids

Jakmile si stáhnete nejnovější aktualizaci Assassin’s Creed Valhalla a zakoupíte Wrath of the Druids DLC, spusťte hru a nahrajte soubor pro uložení, objeví se obrazovka, která vám poskytne shrnutí obsahu ke stažení a také, jak začít.

Objeví se také mise s názvem Irish Trade, kterou vám doporučujeme provést svou hlavní misi, abyste se neztratili.

Jeďte do Ravensthorpe a uslyšíte troubení, které signalizuje nového návštěvníka.

Jak se dostat do Irska splněním irské obchodní mise Assassin’s Creed Valhalla

Jakmile mise pro Irish Trade začne, budete muset před příjezdem do Irska absolvovat úvodní misi. Bude to trvat asi 10-15 minut, v závislosti na tom, zda všechno vyrabujete.

ac_valhalla_nene_river_wrath_of_druids

Jděte na chodníky a potkáte postavu jménem Azar, která zřejmě zná Haithama. Vysvětlí, že obdrželi zprávu Ivorovi od irského krále, který jakoby znal „Vlka políbil“, ale bohužel zprávu v Shuffle ztratili.

Haitham navrhuje, aby v Ravensthorpe založili nákupní středisko Azar – důležité, protože to vás nakonec přivede k rozzuření DLC Druids.

READ  Průvodce předobjednávkou Diabla 4 – edice Standard, Deluxe a Ultimate

Jediným problémem je, že Azar bude moci obchodovat pouze tehdy, pokud odstraníte blokádu, která brání vstupu jejich zboží. S ohledem na to přejděte na místo na řece Nene.

Vydejte se s posádkou po řece Nini a narazíte na úplné obléhání. Jeden na severu a jeden na jihu.

V tomto okamžiku můžete zaútočit na oba tábory, nebo pokud to chcete udělat sami, je to také možnost.

ac_valhalla_blockade_wrath_of_druids

Jakmile v Siege Camps na severu a jihu vše zapálíte – pomocí Odinovy ​​vize, která vám pomůže najít pouze struktury, které potřebují osvětlení – budete muset vyrazit zpět do Ravensthorpe a znovu promluvit s Azarem.

Azar vám bude dlužen a poté, po tolika jehlách od Ivora, se ukáže, že král Dublinu je vlastně váš bratranec a že vás chtěli oslovit, aby vás přivítali na irských březích. V tomto okamžiku čas uběhne a vy se setkáte s novou a vylepšenou irskou základnou.

ac_valhalla_start_wrath_of_druids

V tomto okamžiku s vámi Azar promluví o vašem bratranci a zeptá se, jestli jste připraveni jít do Irska nebo ne. Vyberte pozitivní a budete přesměrováni do Ivor Cinemas a vaší posádky, když se dostanou do Irska.

Zde je příběh Assassin’s Creed Valhalla: Hněv kněží opravdu začne. Hráči začnou v Dublinu, ale budou se moci volně pohybovat po celém Irsku, pokud se rozhodnou okamžitě opustit městské hradby.

Pokud ano, určitě to zjistěte Komerční poštovní weby„Která je jednou z nových funkcí DLC.


Nové DLC zde! Vysvětlíme to Jak vyvolat hněv kněžíA najít vše Komerční poštovní weby. Pokud jste po skončení herních aktivit v celé hře, můžeme vám vysvětlit, jak to získat Nodens ArchA ExcaliburA Thor Gear A další Sady brnění ValhallaA Úroveň výkonu a jak rychle získat XPA Uspořádání míst starověku A všechno Výběr příběhů Assassin’s Creed Valhalla. Pokud hledáte věci pro sestavení a upgrade, máme seznamy Nejlepší dovednostiA Kniha znalostních stránek A Mapy pokladů.

READ  Raspberry Pi dokáže detekovat malware skenováním EM vln

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids DLC požadavky: Jaká je doporučená úroveň výkonu pro stahovatelný obsah?

Pro ty, kteří chtějí hned začít své nové irské dobrodružství, nebojte se. Doporučená úroveň výkonu pro Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids je 55 a pokud se zvýšíte, nepřátelé v DLC budou upraveni tak, aby odpovídaly vaší síle.

ac_valhalla_powerlevel_wrath_of_druids

Kromě požadavků na úroveň výkonu budou hráči muset dokončit první příběh v Anglii – buď Ledecestrescire nebo Grantebridgescire – předtím, než zahájí DLC a odemknou úvodní misi.

Po naší době hraní s Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids doporučujeme alespoň se dostat k příběhu East Anglia, než skočíte do Irska, abyste si mohli vyzkoušet část hlavního příběhu, než se ponoříte do další těžké části hry vyprávění.

Toto je jen náš návrh, a pokud byste raději zahájili průzkum Irska a všech nových přírůstků, které přicházejí se stahovatelným obsahem, pokračujte!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *