Vodák Ankur Bhattacharjee bude hrát českou ligu | Další sportovní zprávy

Vodák Ankur Bhattacharjee bude hrát českou ligu |  Další sportovní zprávy
Kalkata: Mladý Ankur Bhattacharjee Připraveni na velký skok Bengálské pádlo Tento měsíc se zúčastní československé ligy. Bude reprezentovat mladého hráče č. 1 Indie Česká profesionální liga Strana, která se účastní druhé vrstvy Česká liga.
„Odjedu ve středu a budu hrát v lize do 26. dubna,“ řekl v úterý TOI.
Ankur nedávno vytvořil senzaci výhrou hattricku na národním mistrovství mládeže a juniorů ve stolním tenisu ve městě v lednu, když skončil první v mužském týmu U-19 v kategoriích čtyřhra a dvouhra.
Osmnáctiletý hráč také předvedl dobrou výzvu v seniorské kategorii, když se ve dvou po sobě jdoucích národních šampionátech dostal do čtvrtfinále a semifinále.
„Volali mi z českého klubu, který musel někde sledovat moje zápasy, moc jsem neváhal, abych se k nim přidal,“ řekl 18letý mladík, který pochází ze sportovní rodiny je to pro mě dobrá příležitost setkat se s některými jmény ve světě TT.
V lize šesti týmů se kromě některých hráčů z východní Asie očekává účast špičkových hráčů z evropských zemí. „Předtím jsem hrál v nepálské lize.
Ale tohle bude jiná výzva. „Očekávám větší konkurenci, která mi pomůže připravit se na seniorský turnaj,“ řekl loni zlatý medailista na mistrovství mládeže v jižní Asii ve stolním tenisu.
Nicméně, i přes jeho trvale dobré předvádění, Ankur nemohl najít své místo v Cíl olympijského stupně vítězů.

READ  Mužský fotbalový tým UNC porazil UNC Wilmington 3:0 a získal první domácí výhru v sezóně

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *