Kultovní koncertní místo v New Yorku prochází generální opravou

Pozor, letní večírky se v New Yorku chystají získat mnohomilionovou propagaci. Zde je to, co můžeme očekávat.

V New Yorku rozhodně není nouze o úžasné prostory pro živou hudbu. Od historického Bethel Woods po světoznámou Madison Square Garden a všude mezi tím (při pohledu na vás, nádhera Bardafone Opera House), světoznámá díla se ráda pravidelně objevují po celém našem státě. Naštěstí jedno z našich nejoblíbenějších míst prochází generální opravou.

Státní parky New York

Nově plánovaný vstup do divadla Jones Beach Theatre (státní parky New York)

Projekt zlepšení divadla Jones Beach

Nedávno bylo oznámeno, že do Jones Beach Theatre ve Waiting v New Yorku přichází „milionový“ projekt zlepšení od Live Nation na propagaci vstupenek a koncertů. Plán bude pokrývat téměř každý aspekt místa konání, včetně některých tolik potřebných doplňků a změn. Zde jsou některé z nejvýraznějších funkcí a uměleckých výkonů souboru plány.

Státní parky New York

Plány zahrnují modernizované atrium a další koupelny (státní parky New York)

Nová vylepšení přicházejí do Jones Beach Theatre

Hlavní tři problémy na programu jsou přístup k bráně, koupelny a záplavy. Plány zlepšení zahrnují a nové místo vchoda Celková rekonstrukce koupelnyvčetně zvýšení kapacity koupelen o 20 procent, a Výstavba nové hráze na ochranu před povodněmi (Věrci divadla Jones Beach Theatre si budou pamatovat „kouzlo“ oblasti kráteru, která se během přílivu plní mořskou vodou.) A to je jen začátek.

Státní parky New York

Státní parky New York

Upgrady na Jones Beach Theatre ve Wattage, New York

Více koncesí stojíVedle Solární osvětlení A Nová sedadla nahoře Je to také součást plánu. Jones Beach Theatre je unikátní v tom, že se nachází ve státním parku New York a projekt je součástí desítky let starého partnerství Live Nation s oddělením parků.

I když jsou vylepšení Jones Beach velmi potřebná, tento projekt nebude dokončen přes noc. Aktuální harmonogram má plánované datum dokončení v roce 2027. Do té doby se níže podívejte na některá další skvělá newyorská divadla, která můžete navštívit.

Podívejte se do sálů divadla Al Ain v severní části státu New York

Toto jsou některá z nejúžasnějších a nejkrásnějších divadel v celém New Yorku. Tato pozoruhodná 100 let stará památka, táhnoucí se od Tróje po Buffalo, byla v New Yorku nazývána „String of Pearls“. Navštívili jste některé z těchto divadel?

Newyorské sídlo nabízí tenisový kurt, kryté bazény, línou řeku, lázně, kino, bowling a další.

READ  Vladimír Lutak • Producent, Hausboot Productions

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.