absurdní český komediální vlak ve střižně

– Projekt druhého ročníku režiséra Jerryho Havelky, který debutoval komedií Absurdní místnost přáteléVystředěný na divokém železničním vagónu

Herec Jaroslav Plessel na place vlak (© Jaroslav Kothel)

Český herec a dramatik Jerry Havelka Jako filmový režisér debutoval komedií Absurdní místnost přátelé [+see also:
trailer
film profile
]
(Na základě jeho vlastní hry). Jeho celovečerní debut získal dvě ceny za nejlepší scénář – jedno na udílení cen Český lev (viz novinky) a druhé na cenách České filmové kritiky (viz novinky) – a Tereza Ramba Za svůj výkon ve filmu měla také podobné dvojnásobné vítězství. Kromě tohoto kritického uznání, přátelé Nakonec to bylo 20NS Nejvýdělečnějším tuzemským kasovním filmem v roce 2019 (viz novinky) a nejpřekvapivějším je 14. filmNS Film s nejvyššími příjmy v pandemickém roce 2020 (viz zprávy). Po tomto úspěšném debutu nyní Havelka ukončil natáčení svého druhého filmu, vlak, aktuálně ve střižně.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

Asistent, se kterým byl scénář spoluautorem David Dvořák, přehodnocuje svůj již osvědčený vzorec z přátelé V této hořké tragikomedii. Jeho film ve druhém ročníku vidí skupinu pasažérů uvězněnou v malém vagónu, který omylem vyrazil bez řidiče. Nouzová situace se stává katalyzátorem zkoumání osobních a romantických vztahů mezi cestujícími na palubě, kteří se pokoušejí zachránit. zaměstnanost vlak, ředitel se setkává s mnoha jeho přátelé Spolupracovníci, včetně producenta Marek Jenichick a textový editor Jaroslav Stochlik.

Jana Bludková A Igor Shmila Hvězda jako pár a hlavní postavy spolu s týmem podpory, který tvoří Genoveva BokovaA Jaroslav BlissellA Alois CivilikA Citrad GotzeA Tereza MaříkováA Václav Kopta a další. „Scénář je dobře napsán jako absurdní komedie a má jemné náznaky parodie. Je založen na vtipné události, která vypadala tragicky, ale nakonec se v zásadě nestalo vůbec nic špatného,“ řekl Havelka. Natočeno v chronologickém pořadí a ve studiu pomocí LED stěny.

READ  IKEA vylepšuje způsoby, jak se setkat se zákazníky

vlak Produkoval Marek Genecic z Elekta Praha a v koprodukci Česká televize a Cinema Art, která se bude starat o místní uvedení do kin, jehož vydání je naplánováno na začátek února 2022. Film podpořil Český filmový fond.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.