Manor Lords začali létat na Steamu, jen pár hodin po vydání Early Access

Manor Lords začali létat na Steamu, jen pár hodin po vydání Early Access

Možná to nebude velkým překvapením – protože mluvíme o jedné z nejnavštěvovanějších her na Steamu v poslední době – ale sólový vývojář Slavic Magic's Manor Lords má skvělý začátek; Středověký kříženec budování města a strategie je čtvrtým nejprodávanějším titulem na Steamu Nejhranější Hra je jen několik hodin od spuštění a v době psaní má více než 156 000 souběžných hráčů.

Manor Lords samozřejmě přitahují obdivné pohledy od beta verze v roce 2022. Tento raný vzhled vedl k tomu, že si hru přidalo půl milionu lidí do seznamu přání na Steamu a toto číslo se neustále zvyšuje; Jen tento týden si ji přidalo na seznam přání dalších půl milionu lidí, což znamená, že v době dnešního vydání Early Access překonal 3 miliony.

Od svého dnešního odpoledne se Manor Lords neustále propracovávají v nejhranějších žebříčcích na Steamu a předbíhají velké, evergreenové hry jako Grand Theft Auto 4, Rust, Apex Legends a Rainbow Six Siege – nemluvě o dvou odvážných novácích ( Helldivers 2) a vracející se oblíbenci (Fallout 4 a Stardew Valley) – Celou cestu. Právě teď, se 156 000 souběžnými hráči na svém jménu, jsou mezi ním a první příčkou pouze tři trvale zavedené tituly – PUBG, Dota 2 a Counter-Strike 2.

Manor Lords – Trailer.Sledujte na YouTube

Zdá se, že úspěch Manor Lords je zasloužený; Dokonce i ve svém počátečním Early Access hávu je to působivý úspěch – i když je zjevně stále co dělat. Jak řekl Robert Purches z Eurogameru ve své Early Access recenzi tento týden: „V Manor Lords existuje důvěra, která popírá jejich individuální sofistikovanost, a to, co tam může být, je ohromující, ale je to pastorační idyla, která ještě potřebuje výrazné zlepšení.“

„Potenciál tu je, základy byly určitě položeny a nyní je třeba na nich stavět,“ uzavřel Bertie. V současné době se očekává, že Manor Lords zůstane v předběžném přístupu přibližně rok – jak bylo uvedeno Steamová stránka – Stále je čas proměnit její ranou magii v něco opravdu zvláštního.

READ  Nyní jsou k dispozici bezplatné hry PlayStation Plus na prosinec 2022

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *