Filmový festival, který pozval Johnnyho Deppa, obhajuje rozhodnutí zahrnout hvězdu do soudního sporu s Amber Heard

Johnny Depp byl kdysi největší filmovou hvězdou světa, vůdcem filmových franšíz a osvědčeným mnoha filmovými franšízami. Byl jednou z nejžádanějších hvězd ze všech studií. Během posledních dvou let však Depp strávil více času v soudních síních, kde se zabýval některými kontroverzními osobními problémy. Kontroverze mnohé od herce odvrátila, ale jedna skupina, která tak neučinila, je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v České republice, který se rozhodl ocenit Johnnyho Deppa a nyní toto rozhodnutí obhajuje.

Johnny Depp se o víkendu zúčastní Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde bude vystupovat Crock of Gold: Pár kol se Shanem MacGowanem, kterou produkoval, a také nejnovější film, na kterém se podílel Minamata. Řekl to nedávno umělecký ředitel festivalu Karel Ochs denní obrazovka Ta Deppova výzva byla vhodná kvůli „presumpci neviny“. Podle Och…

Jsme přesvědčeni, že existuje něco, čemu se říká „presumpce neviny“, co je třeba respektovat. Pokud se pustíte do určitých diskuzí, aniž byste mysleli na presumpci neviny, můžete to dotáhnout velmi daleko, na místo, které nemá nic společného s tím, proč dané osobě voláme. Jsme rádi, že máme na festivalu tak obrovskou hvězdu, ale on přichází jako režisér, aby jeho práci podpořil.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *