Hades 2 Early Access více než zdvojnásobil synchronizaci Steam pro původní hru během jediného dne

Hades 2 Early Access více než zdvojnásobil synchronizaci Steam pro původní hru během jediného dne

Hades 2 je nyní k dispozici prostřednictvím Steam Early Access a během jediného dne se počet souběžných hráčů v původní hře zdvojnásobil.

Jak bylo oznámeno VGCZahájení včasného přístupu Hades 2 6. května dosáhlo vrcholu 79 276 souběžných hráčů během 24 hodin, podle sledovací stránky. SteamDB. Původní Hades dosáhl historického maxima 37 749 souběžných hráčů, což znamená, že pokračování již rozdrtilo svou popularitu na platformě.

Hades 2, pokračování kriticky uznávaného roguelitu na téma řecké mytologie, vrací hráče do světa, kde se setkávají s legendárními postavami jako Odysseus, Nemesis a Dora, a to prostřednictvím kombinace vyprávění příběhů, akční hry a procházení žaláře.

Její Early Access verze se také dočkala pozitivního kritického přijetí a od IGN obdržela hodnocení 9/10. „Dokonce i v předběžném přístupu je Hades 2 v podstatě vším, co si člověk může přát v pokračování jednoho z nejlepších roguelitů všech dob,“ řekli jsme.

„S vynikajícími vylepšeními postupu roguelitu, skvělou novou hlavní postavou v Melinoe a dvěma jedinečnými sadami úrovní, ve kterých budete bojovat s nepřáteli na povrchu i v podsvětí.“

Úplné datum vydání pro Hades 2 nebylo oznámeno, stejně jako jeho platformy mimo PC, ačkoli první hra je k dispozici na PlayStation 4, 5, Xbox One, Series X a S a Nintendo Switch. Jinde však pravděpodobně nedorazí dříve než v roce 2025.

„Očekáváme, že Hades 2 bude ve vývoji předběžného přístupu minimálně do konce roku 2024,“ uvedl vývojář Supergiant Games. „Vzhledem k povaze vývoje předběžného přístupu nemáme v tuto chvíli plánované konkrétní datum ukončení.“

Ryan Dinsdale je nezávislý reportér v IGN. Celý den bude mluvit o Zaklínači.

READ  Zde jsou všechny nové funkce v iOS 15

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *