Fauci: Množství viru v pokročilých případech delta je „téměř totožné“ s neočkovanými případy

Anthony FauciAnthony Fauci Neděle ukazuje náhled: Delta se stará o aktualizaci okamžité masky CDC; Bipartisanský návrh infrastruktury k řešení výzev v Senátu Izraelský prezident obdrží posilovací dávku generálního ředitele COVID-19 AstraZeneca: „Zatím to není jasné“, zda je třeba posílit víceA Prezident BidenJoe Biden končí u Nejvyššího soudu a stranické slepé iluzi nezávislých agentur o tom, že v boji proti velkým vkladům začíná zmeškaný termín stropu dluhu, rozhovory o infrastruktuře Senátu se protáhly do vzácného nedělního zasedání VíceV neděli hlavní lékařský poradce CDC diskutoval o nových datech z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), která ukázala, že hladiny koronaviru v průlomech delta varianty u plně očkovaných byly „prakticky identické“ s hladinami pozorovanými u neočkovaných. jednotlivě.

Fauci, který se objevil v seriálu „Face the Nation“ od CBS, zdůraznil, že většina pokročilých případů zahrnujících variantu delta zaznamenala „mírné příznaky nebo žádné příznaky“.

Hostující hostitel John Dickerson se zeptal Fauciho, jaký je důvod, proč CDC doporučilo masky, které mají očkovaní i neočkovaní nosit uvnitř.

„Co jsme se dozvěděli nového, Johne, v reakci na vaši otázku je, že když se podíváte na úroveň viru v nosohltanu očkovaných lidí, kteří měli bezprecedentní infekci, je opravdu velmi vysoká a rovná úrovni virus v nosohltanu neočkovaných lidí, kteří se nakazí “.

Nosohltan je část nosní dutiny umístěná nad zadní částí krku. Fauci uvedl, že je „znepokojující“ zjištění, že hladina viru varianty delta u očkovaných i neočkovaných osob je „přesně podobná, téměř identická“.

Podle Fauciho se tyto výsledky liší od toho, co bylo pozorováno v případech zahrnujících dříve dominantní alfa variantu.

„Takže nyní víme, že lidé, kteří byli očkováni a nakazí se, mohou virus přenést na jiné lidi,“ řekl Fauci. „Jádro CDC upravuje své pokyny a nyní říká:„ Pokud jste v oblasti s vysokým nebo významným trendem úrovně virů, tj. V červené nebo oranžové oblasti, když jste na vnitřním veřejném místě, musíte nosit maska. To je základní důvod té změny. ““

READ  Možné rozšíření více případů Shigelly v Eurece v místních prádelnách | Ztracená základna na pobřeží

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *