Google Pixel je nyní oficiálně dostupný v Polsku a České republice

Google Pixel je nyní oficiálně dostupný v Polsku a České republice

Nejnovější vydání Google Pixel 8a se časově shodovalo s tichým uvedením řady smartphonů Android v Polsku a České republice.

Aktualizovat: Do oficiálních obchodů Google Pixel přibyla i Česká republika.

Jednou z hlavních výtek Googlu v posledních letech je jeho nedostatečná globální dostupnost. Mountain View se každým rokem pomalu rozšiřuje do nových regionů, přičemž hlavní roli v rozšiřování značky Pixel hraje Evropa.

Nejnovější země, které získaly oficiální přístup k sérii Google Pixel, jsou Polsko a Česká republika. Google Play to nyní má Oficiální polský výklad A SOficiální český obchod S telefony Pixel 8a, Pixel 8 a 8 Pro, které si lze poprvé objednat v evropské zemi. Stejně tak v předchozích letech museli fanoušci importovat zařízení Pixel, a proto neměli přístup k živým službám podpory, pokud by se objevily problémy s hardwarem nebo problémy. Ceny najdete níže:

Google Stránky podpory pixelů Do seznamu zemí, kde lze nejnovější zařízení pořídit, v tichosti přidala Českou republiku a Polsko. Google Store v této oblasti není zásoben zbožím. Pixel 8a, 8, 8 Pro a Pixel Buds A si budete moci pořídit vedle sebe Nějaké další příslušenství Například 30W nabíjecí dok Google, kabely USB-C na USB-C, oficiální pouzdra na smartphony a malý výběr příslušenství třetích stran, které zahrnují chrániče obrazovky a pouzdra. Bohužel v těchto oblastech není místo pro tablet Pixel nebo jinou inteligentní domácí technologii.

Jedná se o první rozšíření řady Pixel od uvedení Pixel 8, kdy Portugalsko a Rakousko byly první, kdo mohl získat telefony Pixel z obchodu Google Store v každé zemi. Přidáním Polska na seznam oficiálních regionů se telefon Google Pixel nyní prodává ve 23 zemích, což je výrazný nárůst i od uvedení série Pixel 7, která byla dostupná pouze v 17 zemích.

Více o Google Pixel:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *