Kombinované zkoušky Street Fighter 6 Season 2 byly potvrzeny kvůli nadcházejícím úpravám vyvážení

Kombinované zkoušky Street Fighter 6 Season 2 byly potvrzeny kvůli nadcházejícím úpravám vyvážení

Street Fighter 6 se zatím největší aktualizace dočká 22. května. Nejen, že Akuma byla vydána jako stíhačka ke stažení, ale u každého bojovníka bude také provedeno mnoho úprav vyvážení.

Dnes dříve, Capcom Oznámeno, že s aktualizací Season 2 budou nové hromadné zážitky kvůli nadcházejícím změnám vyvážení. To samozřejmě znamená, že postavy budou mít přístup ke zcela novým sadám, zatímco jiné sady již nemusí fungovat.

Obrázek ukazuje, jak se Zangief’s Beginner Combo Trial 3, Beginner Combo Trial 4, Beginner Combo Trial 5 a Beginner Combo Trial 7 promění 22. května. Vedle každého kombinovaného prostředí bude také upozornění s datem jeho poslední aktualizace.


Samozřejmě, Zangief bude mít pravděpodobně více aktualizovaných sad s aktualizací Season 2. Měli bychom očekávat, že středně pokročilé a pokročilé kombinované zkoušky budou tentokrát obtížnější.


Capcom také odhalil, že Training Mode bude obsahovat novou možnost, která hráčům umožní resetovat combo poškození. Díky tomu budou moci hráči lépe zlepšovat své tréninky.


Podívejte se na to všechno níže:
Street Fighter 6, sezóna 2, shromážděné ukázkové obrázky #1

Street Fighter 6 Sezóna 2 Shromážděné zkoušky Obrázek 2

Kliknutím na obrázky zobrazíte větší verze

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *