Czechfest neděle v katolické církvi apoštola Tomáše

Vydejte se tuto neděli do katolického kostela svatého Tomáše apoštola v Robstownu za jídlem, zábavou a společenstvím.

ROBSTOWN, Texas – Co takhle o víkendu uspořádat Czechfest dva na jednoho? hlavou k Katolická církev apoštola svatého Tomáše V Robstown v neděli na jídlo, zábavu a přátelství.

„Budeme mít dvě různá jídla. Dáme si grilovačku se vším všudy a dáme si i české jídlo s kysaným zelím – skvělé a výborné kysané zelí a nezapomeňte také na koláč, na který jsem šel.“ abych vám dnes ráno sloužil,“ uvedla Danielle Bluntzer, organizátorka Chekvest.

Bluntzer se k nám dnes ráno připojil živě v prvním čísle, aby promluvil více o tom, co můžete očekávat.

John Thomas Cobos: Daniel, Jack, co masz? Snad vám to půjde dobře. Co mohou lidé tento víkend očekávat?

Daniel Plantzer: Jak się masz? No, bude to den plný zábavy. Počasí bude skvělé. Přijďte nás navštívit na 38. ročník Chekvestu. Budeme mít dva různé druhy jídel. Budeme grilovat se vším všudy a dáme si i české jídlo s kysaným zelím — skvělé a dokonalé kysané zelí a nezapomeňte na kulache, které jsem se pro vás chystala udělat dnes ráno.

JTK: No, děkuji, že jste nás o tom tady škádlili!

Dead Project: Budeme mít hry pro děti, budeme mít KC loterii, živou aukci, tichou aukci, řemeslné kiosky. A letos, poprvé, budeme mít klasický autosalon. Tak prosím jděte ven a připojte se k nám na jídlo, zábavu a společenství.

JTK: Řekni mi něco o tom, jaké to bylo za poslední dva roky, aniž by se něco stalo. Bolí vás to všechny nějak? jaký je to pocit?

Deed Brooks: Řekl bych, že je to bolestnější neschopnost dát církevní rodinu dohromady a udělat něco pro komunitu. Loni to byl krátký český festival, což byly hotové obrazy; Předloni žádná nebyla. Takže jsme rádi, že jsme po třech letech zpět a bude to den plný zábavy. Bude to hodně práce, ale bude to hodně legrace.

READ  V The Lost Lands s Milla Jovovich a Dave Bautista Sale For FilmNation ve Virtual EFM Gallery

JTK: Víte, jako Polák je hezké vidět, že se koná tolik akcí Czechfestu, které zachycují tuto část Evropy a přinášejí trochu té kultury sem do jižního Texasu. A víme, že v Texasu zde má velký vliv obyvatelstvo Čechů – Německa.

Deed Brooks: Je. Moji prarodiče jsou baculatí Češi, takže jsem vyrůstal s koláči a vyrostl jsem s klobásou a kysaným zelím, takže se mi toho hodně vrací domů.

JTK: A je to opravdu dobrý způsob, jak povzbudit chuť k jídlu a sjednotit komunitu. Danieli, opravdu si vážíme toho, že sis našel čas a navštívil nás dnes ráno. Všechny tyto informace o této akci získáme na našem webu kiiitv.com. Je druhá neděle v říjnu. Danieli, měj se krásně, příteli. Děkujeme, že jste nás navštívili.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *