Únik Genshin Effect údajně odhalil novou mapu a herní funkci

Nový Jinshin účinek Únik údajně odhalil nový region a novou herní funkci, která bude tento nový region doprovázet. S budoucími aktualizacemi Jinshin účinek Mapa se bude i nadále rozšiřovat a my to víme kvůli netěsnostem. Zpráva Genshin prostřednictvím Twitteru cituje únik z Genshin Intel, který má ukázat Inazuma, nový region a část mapy, která je údajně inspirována Japonskem.

Nějakou dobu jsme slyšeli o Inazumě prostřednictvím úniků, ale nyní předpokládáme, že víme, jak to bude ve skutečnosti vypadat na mapě, a jak vidíte, je tu spousta vody, protože do hry vstupuje nový mechanik. .

Podle stejného dua budou hráči cestovat mezi různými ostrovy níže s novým mechanikem lodi. Bohužel se zdá, že lodě nebudou vyztuženy žádným typem vodních bojů.

Prozatím jsou podrobnosti o této nové oblasti a jízdách na lodi vzácné a neformální. Očekává se, že to vše přežije v určitém okamžiku prostřednictvím 1,5 nebo 1,6, ale stejně jako samotný obsah to zůstává nejasné.

Jako obvykle vezměte všechno zde s rezervou. Nejen, že je tu vše neformální, ale i když je to jemné, také to podléhá změnám.

V okamžiku zveřejnění vývojář miHoYo nekomentoval tento nový únik a neočekáváme, že by se to změnilo, protože vývojář nekomentuje obsah úniků. Ve skutečnosti málokdy léčí netěsnosti. Pokud k tomu však dojde, příběh odpovídajícím způsobem aktualizujeme.

Jinshin účinek K dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5 a mobilní zařízení. V současné době se pro Nintendo Switch vyvíjí akční RPG zdarma, ale v tuto chvíli nejsou k dispozici žádné informace o tom, kdy bude toto vydání vydáno.

READ  Je těžké přehlédnout pocity Castlevania Vampire Survivors

Pro více pokrytí na Jinshin účinek A vše, co souvisí s hrami – včetně dalších nejnovějších úniků – klikněte Tady.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *