Zpráva WTA: Emma Radocano odstoupila z úvodního utkání Guadalajary

Tenis – Australian Open – Melbourne Park, Melbourne, Austrálie – 20. ledna 2022 Britka Emma Radocano v zápase během zápasu druhého kola proti Černé Hoře Danka Kovenicová.

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

2022-02-23 05:20:52 GMT+00:00 – Emma Radokano z Velké Británie nedokázala dohrát svůj první zápas od Australian Open a odstoupila ve třetím setu svého úvodního zápasu proti Australance Darii Savile v úterý v Abertu. Akron Zapopan V Guadalajara, Mexiko.

Zápas byl 3½ hodiny starý, když Raducanu přestal. Dříve byla léčena na levé noze/kyčli.

Raducano vedlo ve druhém setu 7-5, 5-3, 30-15, dva body před vítězstvím. Zápas nedokázala dohrát, ale později v tiebreaku promarnila vedení 3:1.

Ve třetím setu Radocano brejklo v úvodním zápase, než ho Savile zlomil 2-2. Savile vedl 4-3, když zápas skončil.

Raducanu, 19, je vítězem US Open. Ve druhém kole prvního letošního velkého turnaje Australian Open zaváhala částečně kvůli puchýřům na pravé ruce.

Mezi další vítězky prvního kola v Guadalajaře patří třetí Španělka Sarah Soribes Tormo, čtvrtá nasazená z Kolumbie Camila Osorio, Číňanka Xinyu Wang, Francouzka Chloe Paquet a americký pár Haile Baptiste a Caroline Dolehide.

Katar Total Open Energy Championship

Nejlepší nasazená Arina Sabalenková z Běloruska porazila Francouzku Alize Cornetovou 6-2 6-2 v zápase druhého kola v katarském Dauhá.

Šampionka z roku 2020 vyhrála 24 z 29 bodů při svém prvním podání a v 74minutovém zápase nečelila žádnému zlomu. Dalším kandidátem Sabalenkové je Švýcar Gilles Teichmann, který porazil Belgičanku Alison van Uytvanckovou 7:6 (9), 7:5.

Tuniská osmička Ons Jabeur zaznamenala vítězství 1-6, 7-5, 6-3 nad Alexandrou Sasnovich z Běloruska. Mezi další nasazené hráčky, které postoupily v turnaji, patřily: Česká republika Barbora Krejšíková, Španělka Paula Padusaová s číslem 3, Řecko Maria Sakkari s číslem 6, Polka Ija Swatic s číslem 7, Jessica Pegola s číslem 14 Coco Gauff. Č. 15 Jelena Ostapenko z Lotyšska a č. 16 Elise Mertens z Belgie.

READ  Ósaka utrpěla prohru v prvním kole | globální sport

Mezi další úterní nenasazené vítězky patřily Češka Teresa Martínková, Ruska Daria Kasatkina a Madison Pringleová, která zvítězila ve svižném kole, když se kvůli zranění stehna odhlásila Běloruska 12. Victoria Azarenková.