Studenti MCC navštěvují sesterskou univerzitu v České republice

Studenti MCC navštěvují sesterskou univerzitu v České republice

Skupina 16 studentů z programů McLennan Community College Presidential Scholars and Honors College vycestovala letos na jaře do České republiky v rámci svého úvodního humanitního kurzu.

Studenti MCC se spojili se studenty Masarykovy univerzity v Brně. Studenti z obou institucí vytvořili videa se zaměřením na kulturu, vztahy, rituály a předpisy, učení a výuku od svých zahraničních kolegů.

Studenti McLennan získali znalosti z české historie, literatury, hudby, geografie, filozofie a sociologie prostřednictvím hlubokého učení a pravidelných konverzací, rozvíjení vztahů s českými studenty.

„S českými partnery si studenti vytvořili celoživotní přátelství,“ uvedla profesorka filozofie Amy Antonínka. „Jak rostli jako učenci a jednotlivci, projevovali laskavost, odhodlání a otevřenost.“

Lidé také čtou…

Skupina navštívila místa včetně Slavkova, Moravského krasu, zámku Spielberg, zámku Hluboká, zámku Svíkov, Českého Krumlova a Českých Budějovic a zastavila se v Praze a Vídni v Rakousku. Zrušený let jim umožnil prozkoumat Londýn.

Prezidentka Jonette McKeown, viceprezidentka pro výuku Fred Hills a profesoři McLennan doprovázeli tým na cestě k rozvoji stávajícího vztahu MCC s Masarykovou univerzitou s cílem objevit nové příležitosti pro spolupráci mezi školami.

READ  Sledujte kvalifikaci mistrovství světa ve fotbale 2022, datum, čas a televizní kanál ve Spojených státech

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *