Další patch Stardew Valley je tady – zde je to, co je nového

Další patch Stardew Valley je tady – zde je to, co je nového

Eric „ConcernedApe“ Barone vydal další aktualizaci pro Stardew Valley.

Aktualizace 1.6.6 Řeší řadu chyb a některé problémy s rovnováhou, hratelností a lokalizací, včetně obnovení možnosti dávat své ženě špatné květiny – základní kámen každého zdravého vztahu, samozřejmě – a vyřešení problému s kouřícím mývalem.

5 způsobů, jak být lepším člověkem ve Stardew Valley – Stardew Valley Switch Game.Sledujte na YouTube

Náplast nyní také znamená, že včelí domky pracují s květinami v zahradních květináčích, alternativní design „Minecart depot“ se nyní objevuje pouze v oblastech nad hlavou nebo v lávových dolech a nyní můžete Golden Hour vypnout a zapnout.

Nyní můžete také očekávat 50% mistrovství

Úplný seznam najdete u správce Webové stránky Stardew Valley.

ICYMI, nové velikonoční vajíčko v aktualizaci Stardew Valley 1.6, trestá hráče, kteří se dostanou do určité oblasti dříve, než by měli.

Je možné dosáhnout vrcholu – který je zadržován, dokud manažeři hráčů nedosáhnou 100 procent perfektního skóre – bez dosažení stanovených požadavků s chybou mimo meze. Před verzí 1.6 by se nic nestalo, kdyby hráči šli na vrchol brzy, ale nyní na farmáře, kteří se rozhodnou probojovat se na vrchol, čeká malé překvapení…

READ  Sunbreak aktualizace přináší další odhalení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *