PC hráči Ghost of Tsuhim’s Cut automaticky obdrží náhradu, pokud se nemohou legálně zaregistrovat do PSN

PC hráči Ghost of Tsuhim’s Cut automaticky obdrží náhradu, pokud se nemohou legálně zaregistrovat do PSN

Steam automaticky vrací peníze hráčům, kteří si zakoupili Ghost of Tsushima Director’s Cut v zemích, kde není k dispozici PSN.

Minulý týden – přibližně ve stejnou dobu, kdy byl Helldivers 2 stažen z prodeje ve 177 zemích po katastrofálním zavedení povinného propojení PSN – vývojář Ghost of Tsushima Sucker Punch potvrdil, že hráči na Steamu se nemusejí registrovat do PSN, pokud chtějí hrát pouze režisérova kampaň pro jednoho hráče Cut na Steamu.

Nyní se však zdá, že digitální obchody jako Steam a Green Man Gaming se buď rozhodly – ​​nebo dostaly pokyn – Automaticky uplatňovat předobjednávky Od lidí, kteří žijí v oblastech, kde si hráči nemohou legálně předplatit PSN.

Recenze Ghost of Tsushima – Ghost of Tsushima na PS4 Pro.Sledujte na YouTube

Přestože od Sony, Steamu nebo samotného Sucker Punch nepřišlo žádné oficiální slovo o automatickém vrácení peněz, subreddit hry a několik kanálů sociálních médií byly sužovány stížnostmi hráčů, kteří si hru předobjednali, jen aby zjistili, že jejich objednávka byla zrušena.

Vzhledem k tomu, že vývojář Sucker Punch je „součástí rodiny PlayStation Studios“, zdá se, že bylo učiněno rozhodnutí proaktivně vrátit všechny předobjednávky hráčům, kteří si nemohou legálně předplatit PSN poté, co fanoušci důkladně zkontrolovali Helldivers 2, Sony nakonec ustoupilo. rozhodnutí.

Zpráva, kterou předobjednavatelé obdrží na Steamu, říká: „Dostáváte refundaci za hru, kterou jste si dříve zakoupili – Ghost of Tsushima. Vydavatel této hry nyní vyžaduje sekundární účet pro hraní částí této hry – a tento účet nelze vytvořené z vaší země.“

Zpočátku se mělo za to, že Green Man Gaming byl jediný, kdo udělal bezprecedentní krok a automaticky vyplatil předobjednávky na Ghost of Tsushima, ale mnoho hráčů hlásí, že totéž se nyní děje na… parní A Epic Games Store také.

READ  Wordle 356 Jun 10 tipů – dnešní Wordle je příliš složité? Příručky bez spoilerů, které vám pomohou najít odpověď | Hry | zábava

Požádali jsme společnosti Sucker Punch a Sony o vysvětlení a aktualizujeme, jakmile se ozveme.

Ghost of Tsushima Director’s Cut konečně vyjde na PC 16. května 2024. Tým společnosti Nixxes Software nedávno dal dohromady cross-play a systémové požadavky pro Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC. Popisuje také nové volitelné překrytí uživatelského rozhraní PlayStation UI pro PC.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *