Novoroční oslavy po celém světě byly pozastaveny s šířením koronaviru a zde jsou ti, kteří zrušili a kteří ne

Velká města po celém světě zrušila své silvestrovské oslavy kvůli šíření omikronového typu koronaviru, zatímco jiná pokračují ve svých plánech.

Slavná silvestrovská oslava v New Yorku bude pokračovat podle plánu, ale bude „zmenšená“, starosta Bill de Blasio říká, jako stranaNávštěvníci budou muset být očkováni, nosit obličejové masky a praktikovat sociální distancování uprostřed šíření omikronové varianty.

COVID-19 OMICRONOVÁ VARIANTA S MENŠÍ pravděpodobností DÁVÁ LIDÉ DO NEMOCNICE, navrhují STUDIE

WalletHub nedávno vydal zprávu o nejlepších městech na oslavu Nového roku a New York City bylo na vrcholu seznamu. (istock)

„Obyvatelé New Yorku za poslední rok raketově vzrostli – jsme v čele v oblasti očkování, bezpečně znovu otevíráme své dveře a každý den pracujeme na tom, abychom se uzdravili pro nás všechny,“ vysvětlil starosta největšího amerického města. „Je toho tolik k oslavě a tato dodatečná bezpečnostní opatření udrží plně očkovaný dav bezpečný a zdravý, když slavíme Nový rok.“

Ostatní města po celém světě zvolila jiný přístup a silvestrovské oslavy úplně zrušila.

Na Akropoli v řeckých Aténách letos a úřadů nebude žádný ohňostroj zrušeno Všechny místní vánoční a novoroční akce.

Města Berlín, Frankfurt a Mnichov všechny své oslavy ohňostrojů zrušily a zrušily zakázáno Velká shromáždění kvůli děsivé „páté vlně“ koronaviru.

Zákaz cestování OMICRON s cílem postavit Bílý dům v jihoafrických zemích uprostřed rozšířeného ve Spojených státech

Krásný barevný ohňostroj nad mořem na párty večer. (iStock / iStock)

Zrušeny byly také slavnosti ve skotském Edinburghu; Londýn, Anglie; Nové Dillí, Indie; Paříž, Francie; A Řím, Itálie.

Stále je však naplánováno několik významných oslav, včetně oslav v Las Vegas v Nevadě, kde bude ohňostroj Spuštěno Jedno z osmi nejlepších kasin v pásmu po dobu osmi minut s ohňostrojem v centru Las Vegas.

READ  MAAE uvedla, že Ukrajina požádala o pomoc při ochraně jaderných elektráren

Poté, co představitelé v brazilském Rio de Janeiru původně uvedli, že se silvestrovské oslavy konat nebudou, město ustoupilo a nyní tvrdí, že průvod bude pokračovat.

KLIKNĚTE ZDE PRO FOX NEWS APP

Ohňostrojové slavnosti se mají konat v australském Sydney; Taipei, Taiwan; Los Angeles, Kalifornie; Miami, Florida; a Chicago, Illinois.

Pracovníci vlevo si vyměňují lékařské rukavice při testování lidí na COVID-19 na místě rychlého testování na náměstí Farragut, čtvrtek 23. prosince 2021, jen bloky od Bílého domu ve Washingtonu. Globální nárůst případů koronaviru je způsoben (AP Photo/Jacquelyn Martin/AP Newsroom)

V Seattlu ve státě Washington se obvyklý ohňostroj bude konat na vrcholu Space Needle online Používání speciálních efektů, které mohou vidět pouze lidé, kteří jsou ve výchozím nastavení nastaveni.

Omikronová varianta již během prázdnin způsobila mnoho bolestí hlavy, které vedly ke zrušení v tisících letů kvůli nedostatku personálu, který pravděpodobně ovlivní silvestrovské cestovatele.

Federální zdravotničtí představitelé v pondělí uvedli, že Omicron závodil proti jiným variantám a nyní je dominantní verzí koronaviru ve Spojených státech, kde minulý týden představoval 73 % nových infekcí.

Údaje z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí ukázaly téměř šestinásobný nárůst podílu omikronů na infekci za pouhý týden.

dva noví Britové studie Poskytlo několik prvních náznaků, že omikronová varianta koronaviru může být mírnější než verze delta a zdá se, že podporuje předchozí výzkum naznačující, že omikronové nemusí být škodlivé, což má za následek méně hospitalizací.

K této zprávě přispěla agentura Associated Press

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.