Nintendo Plugs Skyward Sword HD s pozdějšími „Elements“ přijatými v Zelda: Breath Of The Wild

© Nintendo

Meč The Legend of Zelda Towards Heaven Nemusí to být nutně oblíbený vstup každého do série Zelda, ale podle Nintenda položil spoustu základů pro skladbu Wii U Swan a titul pro spuštění Switch, Dech divočiny.

Společnost Nintendo využila tuto další příležitost na sociálních médiích k propagaci připravované HD verze Skyward Sword pro Switch – poskytla pohled na některé momenty, které jsou nápadně podobné scénám mimo Breath of the Wild. Skyward Sword je samozřejmě jeho jedinečný styl a zjevně to není zážitek z otevřeného světa.

Pokud vás lekce historie v seriálu Zelda nijak zvlášť nezajímá, možná dalším důvodem pro zvážení výběru HD Skyward Sword je nová verze. Řídicí systém „Pouze tlačítko“. Nintendo použilo tuto novou funkci počátkem tohoto týdne k propagaci toho, jak „dokonalá“ je hra pro Switch Lite.

Co si myslíte o některých z výše uvedených funkcí nabízených ve Skyward Sword? Jste rádi, že se dostali do Dechu divočiny? Koupili byste si Skyward Sword HD? Zanechat komentář níže.

READ  Nejlepší nabídka všech dob Oculus Quest 2 Cyber ​​​​Monday: Dárková karta 50 $ zdarma k nákupům

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *