Nintendo Plugs Skyward Sword HD s pozdějšími „Elements“ přijatými v Zelda: Breath Of The Wild

© Nintendo

Meč The Legend of Zelda Towards Heaven Nemusí to být nutně oblíbený vstup každého do série Zelda, ale podle Nintenda položil spoustu základů pro skladbu Wii U Swan a titul pro spuštění Switch, Dech divočiny.

Společnost Nintendo využila tuto další příležitost na sociálních médiích k propagaci připravované HD verze Skyward Sword pro Switch – poskytla pohled na některé momenty, které jsou nápadně podobné scénám mimo Breath of the Wild. Skyward Sword je samozřejmě jeho jedinečný styl a zjevně to není zážitek z otevřeného světa.

Pokud vás lekce historie v seriálu Zelda nijak zvlášť nezajímá, možná dalším důvodem pro zvážení výběru HD Skyward Sword je nová verze. Řídicí systém „Pouze tlačítko“. Nintendo použilo tuto novou funkci počátkem tohoto týdne k propagaci toho, jak „dokonalá“ je hra pro Switch Lite.

Co si myslíte o některých z výše uvedených funkcí nabízených ve Skyward Sword? Jste rádi, že se dostali do Dechu divočiny? Koupili byste si Skyward Sword HD? Zanechat komentář níže.

READ  AEW: Fight Forever vyjde příští měsíc

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *