Režisér filmu „Wonka“ chválí zpěv Timothée Chalameta a přirovnává ho k Bingu Crosbymu

Režisér filmu „Wonka“ chválí zpěv Timothée Chalameta a přirovnává ho k Bingu Crosbymu

Paul King, ředitel Wonka, napětí pro film a zpěv Timothée Chalameta. Režisér přirovnal Chalameta k Bingu Crosbymu.

„[Chalamet]“Má krásný zpěv,“ řekl King v rozhovoru. Obsáhlý film časopis. „Člověk, kterého mi připomněl, byl Bing Crosby.“ Je tu tak široký rozsah, protože jde od několika větších, úžasnějších věcí k momentům skutečných, čistých emocí a dokáže to všechno… zní jako šílený fanoušek.“

Více z Deadline

Přestože má film hudební čísla, King nechtěl film zaškatulkovat jako muzikál, „Oompa Loompas v knize hodně zpívají a Dahl vždy používá poezii. Ale nechtěl jsem, aby se z toho stal jen muzikál, kde lidé si mezi sebou zpívají dialogy.“ Někteří bez zjevného důvodu. Měl jsem pocit, že je to spíš jako film s písničkami než jako muzikál.

a Wonka Hrají Keegan-Michael Key, Rowan Atkinson, Sally Hawkins, Olivia Colman, Jim Carter, Matt Lucas, Natasha Rothwell, Tom Davies, Matthew Baynton a Simon Farnaby. Hugh Grant hraje Oompa Loompu a další herci zahrnují Petera Josepha, Rich Fulchera, Cobna Holdbrook-Smith, Kala Layne, Colin O’Brien, Raki Thakrar, Ellie White, Murray MacArthur a Tracy Eveshore.

Wonka Je založen na postavách vytvořených Roaldem Dahlem pro román z roku 1964 Karlík a továrna na čokoláduCož předtím inspirovalo dva filmy. V roce 1971 se Gene Wilder ujal role Willyho Wonky ve filmu režiséra Mela Stewarta. Produkovat bude Warner Bros. Remake filmu vydaný v roce 2005 s Johnnym Deppem jako Wonka a režírovaný Timem Burtonem.

Lepší než termín

Popsat Uzávěrka newsletteru. Chcete-li získat nejnovější zprávy, sledujte nás Facebook, CvrlikáníA Instagram.

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

READ  Maman est en visite, in le récit d'horreur tchèque Přišla v noci

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *