Rodiče před bleskovými hrami pečou žoky tradičního českého cukroví

Je známo, že hokejisté mají své pověry a rituály. Ale někdy je rodiče přechytračí silnějšími magickými kombinacemi.

Pavel a Hana Balátovi, rodiče útočníka Tampy Bay Lightning Ondřej Balátkterý bojuje o svůj třetí titul ve Stanley Cupu v řadě ve finále proti Colorado Avalanche, využívá velkou část tohoto rituálu k tomu, aby napálil soupeře svého syna.

Umm bales trik spočívá v těstě.

Každý večer před zápasem Lightning jeden hněte ve svém domě ve východočeském Frýdku-Místku před spaním ve 21:00 SEČ (15:00 ET). Když s manželem vstanou v 1:00 místního času, aby sledovali každý zápas živě na NHL.TV, vloží do trouby „buchi“, tradiční český koláč plněný mákem nebo sýrem s rozinkami.

„O druhé přestávce telata vyjmeme, jíme je ještě teplá a pijeme čaj s mlékem,“ řekl Pavel Balát.

Zápas Hany Palatové bude fanouškům naservírován jako součást občerstvení na diváckém večírku místního hokejového klubu HC Frýdek-Místek v pátém utkání finále Stanley Cupu, které začíná ve 2:00 místního času. Divácká párty se uskuteční ve Sportcentru Polarka s přímým přenosem utkání na velkoplošné obrazovce.

Ale chléb Buchty je jen jedním z mnoha rituálů, které Balátovi rodiče zavádějí, aby pomohli svému synovi uspět mimo domov.

Po každé ztrátě blesku si převléknou pyžamo. Po výhře zůstává pyžamo. Když Bales druhý den skóroval, koupil jeho otec láhev rumu. Když dostane pomoc, koupí si knihu, obvykle detektivní román. Jeho sbírka musela narůst do velikosti muzea a poskytla Palatových 143 gólů a 280 asistencí v 628 zápasech základní části NHL s Lightning a dalších 47 gólů a 45 asistencí ve 135 zápasech play off.

Zdá se, že všechny tyto rituály pro Balata, který byl hlavním přispěvatelem Tampy Bay během letošního kola play off, dobře fungovaly. A remízou vést tým v gólech (10). Štěpán Stamkos Je na druhém místě s 19 body ve 20 zápasech Nikita Kučerov (26).

READ  Jaký kanál je dnes Kanada proti České republice? Čas, program televizního vysílání zápasu World Juniors 2022

4. zápas je naplánován na středu 20:00 ET v Amalie Areně v Tampě a navzdory 6hodinovému časovému posunu bude těsto opět hotové a čerstvá várka palačinek jako vždy provoní kuchyni mého táty.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.