Iowa Theme Park porazil Disney’s EPCOT a získal mezinárodní ocenění

Nestává se každý den, že zrušíte EPCOT ze světa Walta Disneyho, když jde o cenu. Je to rozhodně důvod k oslavě zábavního parku v Iowě.

Je pravda, že rok 2022 nebyl tím, v co majitelé zábavního parku Lost Island ve Waterloo doufali. Přestože se jedná o rok otevření parku, jeho otevření ve večerních hodinách zabránil nedostatek pracovníků. Věci navíc narušil požár a skutečnost, že majitelé nemohli po dobu jednoho roku otevřít všechny hry. Snad se to všechno změní na jaře a v létě 2023.

Skvělá zpráva, kterou tento týden dostává Theme Park Lost Island, je, že The Dark The Park, jinak známý jako „Volkanu: Quest for the Golden Idol“, vyhrál nejlepší novou rodinnou atrakci pro rok 2022. Dnešní zábava. „Ikonická atrakce je jednou z typických her nového parku,“ říkají. Když téměř každý host přijde a řekne: ‚Udělejme to znovu,‘ řekl Eric Birch, majitel a generální manažer Lost Island. „Víš, ten výlet musí být dobrý.“

Zde je video ze skutečné jízdy:

Na druhém místě v této kategorii bylo Remyho Ratatouille Adventure na EPCOT-Walt Disney World:

Třetí místo obsadila jeskyně Pirates of Speelunker v Six Flags Over Texas:

Jumanji-The Adventure at Gardaland Resort v severovýchodní Itálii se umístil na čtvrtém místě:

Páté místo obsadili Chasseurs de Tornades na Futuroscope ve Francii. podle dobrý život FrancieJeho atrakce jsou „založeny na multimédiích, kinematografii a audiovizuálních technologiích, s 3D a 4D atrakcemi, některými světovými unikáty. Ale to ve skutečnosti neodpovídá tomuto naprosto zvláštnímu a bláznivému francouzskému zážitku.“

ABC z Iowy

Ve východní Iowě bylo v roce 2022 otevřeno 23 nových restaurací

Chcete zkusit něco nového, až půjdete příště na jídlo? Ve východní Iowě je tolik možností! Ať už máte náladu na čínské jídlo, mexické jídlo, snídani, sushi nebo hamburgery, máme pro vás vše. Zde je 23 restaurací, které byly dosud v regionu otevřeny v roce 2022:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.