Rainbow Six Siege padá 14. května na všechny platformy

Rainbow Six Siege padá 14. května na všechny platformy

zvuk duha šest sig Zprávy o poklesu se objevily 14. května (15. května pro ty v Asii) a týkají se všech platforem (PC, PlayStation, Xbox). Zprávy se objevily od komunity na různých platformách a my jsme tu, abychom vám pomohli ohledně stavu serveru a co s tím.

Stav a aktualizace Rainbow Six Siege Down pro 14. května (15. května pro ty v Asii):

Aktualizace: Ubisoft konečně přiznal výpadek! Toto je oznámení prostřednictvím Fóra Ubisoft:

Vítejte všichni. Jsme si vědomi problému, který aktuálně ovlivňuje připojení, a pracujeme na jeho vyřešení. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za trpělivost. Nezapomeňte prosím zkontrolovat toto vlákno pro budoucí aktualizace. Dík.

Oficiální stavová stránka serveru Rainbow Six Siege nyní také ukazuje „neplánované výpadky“ na všech platformách!

Tento článek budeme aktualizovat, jakmile se budou vyvíjet další novinky.

Zde je několik zpráv z komunity:

Nefungují servery? z duha 6

(ps4) Jak to mohu obejít? Pokusil jsem se restartovat můj PS4 nebo otestovat, že připojení k internetu funguje dobře z duha 6

Servery Ubisoft jsou jako z duha 6

Bohužel úředník Twitter účet Rainbow Six Siege a odpovědný Účet podpory Ubisoft Dosud jste nepřiznali výpadek serveru. Jediné oficiální potvrzení, které zatím máme, je z účtu podpory Xbox, který vydal následující oznámení:

Oficiální stavová stránka serveru Rainbow Six Siege má prozatím také příznak „žádný problém“, ale hledáme, zda se věci změní. Stejně jako dříve, pokud se můžete přihlásit, sdílejte, na jaké platformě jste a odkud hrajete.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *