Oficiální bicí ovladač Hori Taiko no Tatsujin pro Nintendo Switch klesl na vůbec nejnižší cenu

Oficiální bicí ovladač Hori Taiko no Tatsujin pro Nintendo Switch klesl na vůbec nejnižší cenu

Pokud jste se těšili na oficiální bicí ovladač pro Taiko no Tatsujin: Drum ‚n‘ Fun! Ale podpořena přemrštěnou cenou, podívejte se znovu. Nyní je na prodej za vůbec nejnižší cenu.

Oficiální Taiko no Tatsujin pro Switch

Festival rytmu Taiko no Tatsujin

Rytmus Taiko no Tatsujin festival

Právě teď si můžete vyzvednout oficiálně licencovaný válečkový ovladač Hori Taiko no Tatsujin z obchodu Bandai Namco za pouhých 62,99 $, což je 10% pokles ceny oproti původní verzi 70 $ MSRP. Tuto bicí sadu nikdy nemám na skladě u Bandai Namco a obvykle jediný způsob, jak ji získat, je prostřednictvím prodejců třetích stran, jako je Amazon. Obvykle jsou dražší, kolem 80-100 $. Všimněte si, že Hra není součástí dodávky S bicí soupravou, takže si vyberte to, co je výrazně zlevněné Festival rytmu Taiko no Tatsujin Game Over na Amazonu ve stejnou dobu.

Taiko no Tatsujin je velmi zábavná a náročná bicí hra pro Nintendo Switch. Taiko no Tatsujin nemusí být ve Státech špatný, ale tato franšíza byla obrovským hitem a populární v Japonsku. Tam je to běžné v galeriích, kde často uvidíte maestra předvádět supersety na nejvyšších úrovních obtížnosti. Nintendo Switch tuto hru napodobuje ve všem, kromě ovládání. Zatímco v arkádové verzi mlátíte do paliček, ve verzi Switch jste odkázáni k ovládání pomocí tlačítek nebo dotykového rozhraní. Tato oficiální bicí sada od Hori je tak blízko arkádové verzi, jak jen můžete získat. Je citlivý a odolný a díky němu se Taiko no Tatsujin bude cítit jako úplně nová (a lepší) hra.

Pro více nabídek se podívejte na naše denní nabídky dne.

READ  Zmatek, protože Persona 5 se v některých regionech vrací do kolekce PS Plus

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *