Předpověď na víkend – Žijte horským životním stylem na české ambasádě – The GW Hatchet

Předpověď na víkend – Žijte horským životním stylem na české ambasádě – The GW Hatchet

Mediální kredit: Auden Yuermann | první editor fotografií

Projděte se historickou krajinou parku Dumbarton Oaks, který je stoletím původního projektu z roku 1921.

Odpočiňte si od zářijových studií a o tomto víkendu se v hlavním městě vydejte na řadu aktivit s mixem kultury a historie.

Očekávejte neočekávané během rychlého komediálního večera v pátek Adams Morgan, poznejte „horskou kuchyni“ na pohlcující evropské kulturní akci na Velvyslanectví České republiky v sobotu a ztraťte se v nádherně tkané dubové zahradě Georgetown Sunday.

pátek

Podzemní komedie v klubu Hotbed Comedy Club
Pokud hledáte předkrm před podzimní komediální show Leslieho Jonese ve Smith Center, zastavte se u tohoto stand-up setu a zajděte si na pár smíchů s přáteli v Adams Morgan. laskavost Jako „Laughter Leader“ DC si Underground Comedy začátkem tohoto roku vyměnili místo a přesunuli se do nově otevřeného Hotbed. klub v Adams Morgan po Velkém lovu, její bývalé místo po sedm let na Dupont Circle, ZAVŘENO kvůli epidemii. Sady Quick Stand s 10 až 15 komiksy jsou ideální pro skupinu, která upřednostňuje rychlou a vtipnou akci před tříhodinovým filmem v kině. Slavní komici jako Michael Che, Patton Oswalt, Michelle Wolf a Judah Friedlander patří k předchozím účinkujícím této samostatné komediální show, takže nikdy nevíte, koho uvidíte.

Pařeniště, 2477 18th Street NW. 23:30 zdarma. Musíte být starší 21 let. Najděte více informací tady.

sobota

horolezecký den
Chybí vám potěšení z cestování do zahraničí? Vyzkoušejte venkovní lezení nebo si vytvořte vlastní mix v rámci příležitosti podívat se na středoevropský outdoor na Velvyslanectví České republiky pro horolezecký den. Oslava se ponoří do témat ochrany přírody a povědomí o změně klimatu vedená Evropskou unií s českými a americkými kulturními vazbami, aby se spojila různorodá komunita hlavního města. Akci pořádá Národní kulturní institut Evropské unie – A prkno Pro zástupce Rakouského kulturního fóra, Mise Evropské unie ve Spojených státech, Italského kulturního institutu ve Washingtonu a české, polské, slovenské a slovinské ambasády. Podívejte se, jak italský šéfkuchař Roberto Donna předvádí chuť horské kuchyně od farmy až po stůl, což je druh jídla, které šéfkuchař bere na horské túry. Užijte si ukázku německého ovčáka odchovaného v České republice pod vedením zkušeného trenéra. Seznamte se s jestřábem ze Západní Virginie, jestřábem rudoocasým a sovou říční, kteří budou na tomto mezinárodním veletrhu reprezentovat Spojené státy americké. Příležitostí je v den horolezectví nekonečné množství.

READ  Pivní otázka s Mathieu Poirierem - pondělní časopis

Velvyslanectví České republiky, 3900 Spring of Freedom Street Northwest. Od 10 do 14 hodin zdarma. Najděte více informací tady.

Neděle

Park Dumbarton Oaks
Projděte se historickou krajinou Park Dumbarton Oaks, nyní uplyne sto let od původního projektu z roku 1921. Pečlivé návrhy zahrad zahradní architektky Beatrix Farran se datují do roku 1921. Varane si představovala botanické zázraky mimo pozemek v Georgetownu, který namalovala pro bohatý pár Mildred a Robert Woods Place, kteří část pozemku prodali vytvořit Dumbarton Oaks Park. Dnes park o rozloze 16 akrů přitahuje návštěvníky roztroušenými exponáty stezek po čtvrti Georgetown a také celým 27akrovým parkem. Prozkoumejte klamné zelené ocasy s pečlivě vytvořenými datovanými prvky, jako je rozsáhlý jižní trávník, skleník známý jako oranžérie a nádherná břečťanová mozaika zvaná Urn Terrace.

Dumbarton Oaks Park, 3100 blok R Street. 14-17:30 Ceny vstupenek začínají na 7 dolarech. Najděte více informací tady.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *