Ohlášen nový spin-off Persona 5, P5 Cast se blíží

Ohlášen nový spin-off Persona 5, P5 Cast se blíží

obrázek: P5X

Měli jsme Osoba 5měli jsme Persona 5 Royalměli jsme Persona 5: Tanec ve svitu hvězd A také Persona 5 útočníků. tento mnoho na Osoba 5ale číslo Sega a Atlus zvládneme víc, protože byla oznámena nová show, která se jmenuje takto Persona: Ghost of the Night.

jako Persona Central přeložittoto – se zkráceným názvem je P5X— je mobilní hra vydaná čínskou společností Perfect World Games. Než začnete vypínat jako já, jen… podívejte se na tento trailer:

Persona 5: Phantom X – Concept Trailer

A tato hra, která obsahuje nějakou hratelnost:

Persona 5: The Phantom X – Herní trailer

Myslím, že ty klipy vypadají skvěle. A malá sova! Návrhy postav každého! ony vynikající (Dlouholetý tvůrce seriálu Shigenori Soejima pracoval na hlavní postavě a jeho soví parťákovi, což vysvětluje proč). Tyto záběry očividně vypadají skvěle, protože vypadají přesně tak Osobnost 5 Hráli jsme na konzolích/PC, až po směs průzkumu/práce ve třídě a tahových bojů, ale nezdálo se, že by to skutečně ukazovalo žánr gacha nebo přesný odklon. Nebo by byly zavedeny platební systémy, což by samozřejmě mohlo být absolutní překážkou. Myslím, že budeme muset vidět, jak to celé dopadne, až 29. března proběhne první veřejný test hry.

U článku byl oznámen obrázek s názvem Nová hra Persona 5 Spinoff

obrázek: P5X

Hrajete středoškoláka, jehož „rodiče odcházejí do zahraničí“, necháváte vás doma samotného, ​​abyste přes den chodili do školy a v noci bojovali s démony, trailer naznačuje, že příběh se bude ubírat velmi podobnou cestou jako hlavní hra. nová sada dětí a potenciálních spoluhráčů a sociálních vazeb (ačkoli Joker a posádka vytvářejí Vzhled na základě snímku obrazovky z oficiálních stránek).

U článku byl oznámen obrázek s názvem Nová hra Persona 5 Spinoff

obrázek: P5X

Pokud chcete vidět další vynikající práci s designem postav, můžete se podívat na toto Oficiální stránky hry (I když je budete muset přeložit, protože jsou všechny v čínštině).

U článku byl oznámen obrázek s názvem Nová hra Persona 5 Spinoff

obrázek: P5X

READ  Nové zobrazení panelu Microsoft Outlook Calendar vypadá podobně jako Trello

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *