Pákistánská komunita Staten Island se loučí s generálním konzulem, který byl vždy připraven pomoci

Pákistánská komunita Staten Island se loučí s generálním konzulem, který byl vždy připraven pomoci

STATEN ISLAND, NY – Generální konzul Pákistánu uspořádal oběd v kanceláři generálního konzula na Manhattanu, kterého se zúčastnili hodnostáři a členové pákistánské komunity.

„Jeho Excelence Aisha Ali, generální konzulka Pákistánu po více než tři roky, se loučí poté, co dokončila své působení v New Yorku,“ poznamenává Dr. Muhammad Khalid, prezident Pákistánské občanské společnosti Staten Island.

Dr. Khaled vysvětlila, že byla jmenována velvyslankyní Pákistánu v České republice a v červenci opustí svůj post v New Yorku.

Na obědě členové představenstva Pákistánské občanské asociace darovali Ali fotografii mostu Verrazzano-Narrows, aby jí poděkovali za její službu pákistánské americké komunitě na Staten Island.

„Jako komunita jsme měli velké štěstí, že ji máme tady v New Yorku,“ dodal Dr. Khaled, který je také prezidentem občanského sdružení Iron Hills a zubařem v Eltingville. „Vždy tam byla, aby pomohla komunitě. Pod jejím vedením mohli lidé získat nouzové dokumenty i po pracovní době.“

Poznamenal, že jako prezident pákistánského občanského sdružení na Staten Island byl zarmoucen – spolu s komunitou – když viděl její odchod.

„Jsme ale rádi, že dosáhla vyšší mety a stala se ambasadorkou,“ řekl. „Určitě nám bude chybět, ale jsme všichni velmi šťastní a gratulujeme jí a přejeme jí vše, co můžeme, a doufáme, že se jednoho dne vrátí jako velvyslankyně Spojených států amerických ve Washingtonu.“

READ  8 nejzábavnějších memů „Not Captain America“ pro fanoušky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *