Scott Brown se připojil k Royovi Kaneovi jako keltská ikona v sadě kouzel ITV

Scott Brown se připojí k týmu špičkových hráčů Roy Kane a Gary Neville v týmu ITV s hvězdami na mistrovství Evropy 2020.

Nedávno opuštěný keltský kapitán se má v příští sezóně stát hráčem a trenérem Aberdeenu, ale léto zahájí velkou televizní rolí.

Brown bude doprovázet bývalé mezinárodní spoluhráče Graeme Souness a John Collins jako zástupce Skotska, než bude velká hra zahájena v červnu.

Bývalý spoluhráč z Parkheadu Joe Ledley je také na účtu s Wellsem, který zaujme jeho místo v soutěži pro více měst.

Tým Steva Clarka se v úvodním zápase turnaje v Hampdenu setkal s Českou republikou a poté odcestoval na jih do Anglie ve Wembley.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a získejte nejnovější sportovní zprávy zasílané každý den přímo do vaší schránky

Pokrýváme všechny informace o vašem oblíbeném klubu ve formě článků, videí a podcastů.

Náš zpravodaj dorazí každý den ve 12:00 a poskytne vám přehled nejlepších příběhů, které jsme za posledních 24 hodin popsali.

Chcete-li se zaregistrovat, zadejte svou e-mailovou adresu do odkazu zde.

A pokud jste to ještě neudělali, nezapomeňte se připojit ke konverzaci na našem webu Skupiny na Facebooku A Zaregistrujte sport na Instagramu.

Finálová konfrontace skupiny s Chorvatskem přišla v patách hampdenského zápasu, když se Skotsko vůbec poprvé dostalo do vyřazovacích fází významného turnaje.

Kompletní skupinu odborníků dokončili Ian Wright, Patrick Vieira, Ashley Cole, Eni Aluco, Robert Earnshaw, Emma Hayes, Nigel de Young, Joe Ledley, Nadia Nadim, Scott Brown a Andrew Townsend.

Ředitel sportu ITV Niall Sloan uvedl: „Mistrovství Evropy 2020 je turnaj jako žádný jiný, ITV shromáždil jedinečně talentovaný tým z celého fotbalu, který divákům a fanouškům poskytne vhled a podmanivou zábavu a doufáme, že jejich potěšení obohatí sliby. Bude to velmi výjimečných pár týdnů.

READ  První den Miami Open měla na sobě Venus Williamsovou Sportovní


„Naše živé přenosy, hlavní body, podcasty a online obsah sociálních médií zachytí všechny události a všechny body rozhovoru, takže fanoušci a diváci se mohou ponořit do všeho, co turnaj nabízí během turnaje Euro 2020 na ITV.“

Skotská vláda mezitím během turnaje dočasně schválila fanouškovskou zónu Euro 2020 v Glasgow Green.

Venkovní akce bude v nadcházejících týdnech schopna hostit až 6 000 fanoušků denně, v závislosti na stavu pandemie Covid-19.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *